Mehmet Arif Selim yazdı

Kırk dört gündür dünyalıların gözü önünde tarihin en aşağılık katliamlarından biri yaşanıyor Gazze'de.

Binlerce çocuk, kadın öldürdü İsrail. Öldüren katil İsraildir, fakat azmettirici ABD'dir ve suç ortağı Avrupa'dır. Cinayeti görmesine rağmen engellemek için bir şey yapmayan ise İslam Dünyası'dır.

Bu kadar büyük bir katliamı, insanlığın ve özellikle batı insanının gözünden uzak tutan ise medyadır.

Peki bunları başaran(!) güç nasıl bir güçtür? Bu kadar pisliği, bir avuç İsrail mi yapıyor?

Dünyanın sözümona en güçlü devletleri, çatı kuruluşları, medyaları, hatta bazı sözde müslüman ülkeleri nasıl oluyorda aynı doğrultuda hareket ediyor?

Bu soruların cevabı çok aşikar : Derin Dünya Devleti var. Dünya ülkelerini ve insanlarını, kendi hedefleri doğrultusunda yönlendiren ve kullanan bir devletler üstü bir yapı bu. Yıllardır bu durum ifade edildiğinde "komplo teorisi bunlar" diyenler, yaşanan bu Gazze vahşetini nasıl açıklayabilirler?

Derin Dünya Devleti'ni anlamlandırmak,  FETÖ'yü bilen bizler için çok kolay. Nasıl ki Fetö denen, batıya hizmet bize ihanet eden, örgüt devletin ve milletin içine sızmıştıysa, Derin Dünya Devleti denen örgüt de aynı şekilde dünyadaki devletlerin içine sızmıştır. Yani bunlar Dünyanın FETÖ'südür. Burada sızma kelimesi hafif kalır; ABD başta olmak üzere hemen hemen tüm batılı devletler DÜNYA FETÖSÜ'nün avucunun içindedir.

İsrail'e koşulsuz destek veren ülkelere, sirketlere, medyaya, siyasetçilere bakın, Derin Dünya Devleti'ni göreceksiniz.

"Hamas terör örgütüdür" diyenlere bakın onları göreceksiniz.

Hamas 33 bebeğin boğazını kesti yalanını dünyaya yayanlara, bu yalanı ABD'nin bunak başkanına söyletenlere bakın onları göreceksiniz.

"Çıkarlarınızı korumak istiyorsanız sessiz kalın" diyen İsrail'in katil basbakanına karşı tepki veremeyen Muslüman ülke başkanlarına bakın, yine Derin Dünya Devleti'ni göreceksiniz.

"Hastanede Hamas vardı" diyen ve bombaladığı hastanelerde bir şey bulamayınca,  hastaneye kendi koyduğu silahlarla tiyatro çeviren İsrail'in bu adiliğine destek veren medyaya, sivil toplum dunyasina, sanatçılara bakın, oralarda da Derin Dunya Devleti'ni göreceksiniz.

ABD'de dolar basma yetkisi kimin elinde bakın gücün kimde oldugunu goreceksiniz.

Deaş, PKK, Fetö, Moon, Kesnizani, Masonluk, Boko Haram gibi terör örgütlerini kuran, arpalayan ve arkalayanlara bakın Derin Dünya Devleti'ni göreceksiniz.

Haçlı hayalleri ve siyonist emelleri kuranlara bakın,  onlarda da Derin Dünya Devleti'nin İblisî ideolojisini göreceksiniz.

Yada sayfalar dolusu yazmaya, saatlerce konuşmaya gerek yok;  Gazze'de parçalanan bebek resimlerine bakın, Derin Dünya Devleti'ni, o bebeklerin bedenlerinin kalan parçalarında göreceksiniz.

Görmemekte ısrar edersek, bu soysuzlara karşı bugün elimizden geleni yapmazsak,yarın onlar bizzat gelip bizim topraklarımızda, kendilerini bize bizzat gösterecekler.

Selam olsun Derin Dünya Devleti ile mucadele edenlere. Selam olsun Gazze'ye, selam olsun Derin ve Rezil Dünya Devleti'ne karşı tekbaşına direnen, İsrail'in katil askerlerini geberten,  günümüzün Çanakkale destanını yazan Hamas'a.

Lanet olsun günümüzün Firavunlarına ve firavun yalakalarına.