Saadet Partisi İnegöl İlçe Teşkilatı seçim çalışmalarını sahada tam kadro sürdürüyor. Bursa İl Başkanı Ali Osman Karahan, Belediye Başkan Adayı Hasan Eroğlu, İlçe Başkanı Ahmet Yıldız, Hanak Belediye Başkan Adayı Selim Bilgili ve belediye meclis üyesi adayları; İsmail Ergün, Özgür Öztürk, Şentürk Aktan İnegöl Posoflular Derneğini ziyaret etti.

Whatsapp Image 2024 03 06 At 17.01.52

Ziyaret esnasında açıklama yapan İnegöl Belediye Başkan Adayı Hasan Eroğlu; "İnegöl'ümüzün kültür mozaiğinin önemli parçalarından biri olan Posoflular Derneğini ziyaret ettik. Ben öncelikle bu samimi ve coşkulu karşılama münasebetiyle başta dernek başkanımız Ayhan Çamlıdağ olmak üzere tüm dernek mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Posoflular Derneğimiz İnegöl’ümüzde yaygın sosyal aktivite alanı olan bir sivil toplum kuruluşumuz. Yaptığınız çalışmalarla hem kendi kültürünüzü yaşatıyor hem de İnegöl’ün kültür mozaiğine pozitif katkı sağlıyorsunuz. Bu sebeple bizler sizleri önemsiyoruz. Bu anlamda daha önceki dönemde meclis üyeliği yapmış hemşehriniz Özgür Öztürk beyi tekrardan kadromuza yazdık. Partimizde aynı zamanda Halkla ilişkiler başkanlığımızı yürüten İsmail Ergün Bey de kontenjan listemizde bulunuyor. Yine başka bir hemşehriniz Şentürk Aktan abimiz de listemizde. Bizler bu anlamda üzerimize düşeni yaptık. Ben Posoflu meclis üyesi adaylarım adına da sizlerin desteklerini talep ediyorum" dedi.

Whatsapp Image 2024 03 06 At 17.01.52 (3) Whatsapp Image 2024 03 06 At 17.01.52 (2)

Dernek Başkanı Ayhan Çamlıdağ ise şu ifadeleri kullandı; "Seçim süreci kapsamında ilçemizdeki belediye başkan adaylarımızı derneğimizde ağırlamaya devam ediyoruz. Bu akşam bizleri ziyaret eden Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Sayın Hasan Eroğlu’na teşekkür ediyor ve başarılar diliyoruz."

Whatsapp Image 2024 03 06 At 17.01.52 (1) Whatsapp Image 2024 03 06 At 17.01.51 (1)

Bursa haberleri için TIKLAYIN!

Yeni Belediye Başkanımız Yeni Belediye Başkanımız

İnegöl haberleri için TIKLAYIN!

WhatsApp kanalımızı BURADAN takip edebilirsiniz!

Tüm Türkiye'den haberdar olmak için BURAYA TIKLAYIN!

Son Dakika, Güncel haberlere BURADAN ulaşabilirsiniz!

Spor haberleri için TIKLAYIN!

Facebook hesabımız: Genç Gazete

İnstagram hesabımız: Genç Gazete

Twitter (X) hesabımız: Genç Gazete

Kaynak: Haber Merkezi