Gece Yarısında Trajedi: Kırmızı Işık Faciası

Esenyurt Hadımköy Bağlantı Yolu'nda, iddiaya göre kırmızı ışıkta geçen bir cip, faciaya yol açtı. İşte detaylar:

Kaza 31 (2)

Çarpışmanın Şiddetiyle Hayatını Kaybedenler

34 GEM 38 plakalı cip, kırmızı ışıkta durmadan İSTAÇ'a ait mekanik süpürme aracına çarptı. Çarpmanın etkisiyle cipte bulunan iki kişi feci şekilde can verdi.

Kaza 31 (7)

Edinilen bilgiye göre, Hadımköy Gişeleri yönünde seyir halinde olan 34 GEM 38 plakalı cip, iddiaya göre kırmızı ışıkta durmayarak, karşı şeride geçen 34 08 11034 plakalı İSTAÇ’a ait mekanik süpürme aracına yandan çarptı. Çarpmanın etkisiyle mekanik süpürme aracının kupası düşerken, cipte bulunan 2 kişi ise cipte sıkıştı.

Kaza 31 (3)

Yaralılar ve Devam Eden Soruşturma

Yaralanan cipteki diğer şahıs ve İSTAÇ şoförü acilen hastaneye kaldırıldı. Polis, kazanın detaylarını ve nedenini aydınlatmak için çalışmalara başladı.

Kaza 31 (6)

Alevlere teslim olan konteynerden evladını kurtarmayı başardı Alevlere teslim olan konteynerden evladını kurtarmayı başardı

Polis ekiplerinin yaptığı incelemelerde cipte bulunan 3 kişinin üzerinden kimlik çıkmadığı öğrenildi. Hastaneye kaldırılan İSTAÇ şoförünün durumunun iyi olduğu öğrenilirken, cipten yaralı olarak çıkan ve ismi öğrenilmeyen şahsın ise durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Kaza 31 (4)

Kaza Sonrası Temizlik ve İncelemeler

Belediye ekipleri, kaza bölgesinde temizlik çalışmalarını sürdürürken, polis ekipleri incelemelerde bulundu.

Esenyurt'taki bu üzücü kazanın ardından polis ekipleri detaylı bir soruşturma başlattı. 

Kaza 31 (5)

Editör: Özkan Duran