MUCİZE SIVI

Birçok hastalığı önlemek ve etkisini azaltmak elma sirkesi ile mümkün. Elma sirkesini tek başına içmek önerilmiyor. Elma sirkesini içmek isterseniz 1 bardak suyun içine 1 tatlı kaşığı eklemeniz ve karıştırmanız yeterli.

elma sirke (2)

ELMA SİRKESİNİN10 DERDE DEVASI

 1) Ağız Kokusunu Önlemek için sabah ve akşam elma sirkesi içmeniz önerilir. Ağız içinde oluşacak iltihabı ve kötü kokuyu doğal yolla önler.

elma sirke (9)

2) Bağırsakları Çalıştırmak için elma sirkesi için. Elma sirkesinde C vitamini yer alır. C vitamini sayesinde bağırsaklar uyarılır ve çalışmaya başlar.

elma sirke (1)

3) Parazitleri Temizlemek için elma sirkesi için. İshal, karın ağrısı ve kaşıntı gibi şikayetlerle meydana gelen parazitleri temizlemenin en doğal yolu elma sirkesi içmek olacaktır.

4) Ağrıları Hafifletmek için elma sirkesi için. Elma sirkesi Yapısında bulunan antioksidanlar sayesinde vücudunuzdaki ağrıları dindirir. Kan dolaşımını hızlandırır ve ağrı hissedilen bölgeyi rahatlatır.

elma sirke (3)

5) Vücudu Toksinlerden Arındırmak için elma sirkesi için. Eğer ödem, ağrı, iltihap ya da ağırlık hissediyorsanız elma sirkesini suya ekleyip içme zamanınız gelmiştir.

 

Ailesinin 25 Yıldır Bir Odada Hapsettiği Kadın Kurtarıldı Ailesinin 25 Yıldır Bir Odada Hapsettiği Kadın Kurtarıldı

6) Yağ Yakımını Başlatmak için elma sirkesi için. Yatmadan önce elma sirkesi içmek uykudayken yağ yakımının devam etmesi için önerilir. Ayrıca daha rahat uyumanıza da destek olacaktır.

elma sirke (4)

7) Kasları Güçlendirmek için elma sirkesi için. Kas yapısını güçlendiren elma sirkesi, kas hastalıklarını önlemek için düzenli şekilde içilmelidir.

8) Enfeksiyonu Gidermek için elma sirkesi için. Antibiyotik etkisi yüksek olan elma sirkesi, enfeksiyon durumunda destek olarak içilebilir. Vücudu arındıracağı için idrar yolunda oluşan enfeksiyonun da atılmasını kolaylaştıracaktır.

 elma sirke (5)

9) Strese karşı elma sirkesi için. Kaygı ve stresi yok eden bu içecek sayesinde kendinizi bir kuş kadar hafif hissedebilirsiniz.

10) Mide Problemlerini İyileştirmek için elma sirkesi için. Midede yanma, şişkinlik ve ağrı gibi durumları evde doğal şekilde önlemek için düzenli olarak ve ölçüye dikkat ederek elma sirkesi tüketebilirsiniz.

elma sirke (6)

Daha sağlıklı sonuçlar için uzman doktor desteği alınız. Sağlıklı günler dileriz…

elma sirke (8)