Bursa'nın "Oto Faresi" Romantik Kaçamağın Bedelini Ağır Ödedi.Peki, çalıntı araçlarla gece turuna çıkan genç hırsız ve kız arkadaşı için yolculuğun son durağı neresi oldu?

oto hirsizi (1)

Gece Yarısı Lüks Kaçışın Ardındaki Gerçek

Yiğitler Mahallesi sokaklarında gece sessizliği, motor sesleriyle bölündü. Bursa'nın huzurunu kaçıran oto hırsızı Caner Y., polis ekiplerinin dikkatli takibi sonucu yakayı ele verdi. Geceleri lüks araçları birer birer çalan ve ardından sevgilisiyle şehri turlayan şüpheli, bu kez polis kameralarına gülümseyerek poz verdi.

oto hirsizi (2)

'Romantik Hırsızlık Turu' Güvenlik Kamerasında

Hırsızlık anları güvenlik kamerasına saniye saniye yansırken, toplam 5 lüks aracı çalan ve bu araçlarla kız arkadaşını gezdiren Caner Y.'nin macerası, emniyet güçlerinin başarılı operasyonuyla son buldu.

oto hirsizi (3)

'Gözünü Karakolda Açtı'

Bursa Emniyet Müdürlüğü'nün titiz çalışması sonucu kıskıvrak yakalanan Caner Y., uyuduğu araç içinde gözaltına alındı ve gözünü karakolda açtı.

Polis kayıtlarında 23 ayrı suçtan kaydı bulunan şüphelinin, şaşkınlık içindeki sabah uyanışı adliye koridorlarında son buldu. Gezintilerin bedeli ağır oldu: Caner Y., mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

oto hirsizi (6)

500 Bin Liralık Serüven

Yaklaşık 500 bin lira değerindeki araçları gözüne kestiren Caner Y.'nin, her bir aracı nasıl çaldığı ve ardından nasıl kayıplara karıştığı güvenlik kameralarınca ortaya çıktı. Bursa'nın sakin mahallesinden başlayan ve adliye ile sonlanan bu serüven, oto hırsızlığına karşı emniyet güçlerinin ne kadar uyanık olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

Yasa dışı yollarla silah sattılar: 3 gözaltı Yasa dışı yollarla silah sattılar: 3 gözaltı

oto hirsizi (5)