Gelin almaya 3 iş makinesiyle gitti

Hatay'ın Antakya ilçesinde yaşayan 28 yaşındaki Ahmet Şenol, hayatının en mutlu gününde sıra dışı bir etkinlikle dikkatleri üzerine çekti. Şenol, gelin almaya 3 iş makinesiyle gitti ve kepçenin kovasına davulcularla birlikte binerek unutulmaz anlar yaşadı. Bu anlar, izleyenleri hem güldürdü hem de sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Genc Gazete Operatör Damat, Gelin Almaya Kepçe Ile Gitti (2)

Deprem sonrası aşkı buldular

Ahmet Şenol, hayatının aşkı Kübra ile asrın felaketi olarak nitelendirilen deprem sonrasında tanışarak evlilik kararı aldı. Çiftin bu mutlu günü, Ahmet Şenol'un alışılmışın dışında bir planıyla unutulmaz hale geldi.

Genc Gazete Operatör Damat, Gelin Almaya Kepçe Ile Gitti (1)

İş Makineleri ve Davullar Eşliğinde Gelin Almaya Geldi

Ahmet Şenol, iş makinesi operatörü olarak kazandığı ekmek parasını, düğününde sıra dışı bir şekilde kullanmayı tercih etti. Düğün günü evinin önünde bekleyen 3 iş makinesi ile gelin almaya giden Şenol, davulcularla birlikte kepçenin kovasına binerek oyun oynadı. Şenol'un bu ilginç ve eğlenceli anları, çevredeki herkesin yüzünü güldürdü.

Genc Gazete Operatör Damat, Gelin Almaya Kepçe Ile Gitti (3)

"Her Şey Kendiliğinden Gelişti"

"Sabahleyin kalktığımda üç iş makinesi de evin önündeydi, sonrası her şey kendiliğinden gelişti"

Genc Gazete Operatör Damat, Gelin Almaya Kepçe Ile Gitti (4)

Şenol, düğün günü yaşananları şöyle anlattı:

"Depremden birkaç ay sonra tanıştık. Böyle gelişti. İkimiz de Hatay'daydık. O da yakınlarını kaybetti, ben de yakınlarımı kaybettim. Benim yetiştirdiğim elemanlar sağ olsun, herkes kepçesini getirdi. 'Bizim de bir faydamız olsun' dediler. Böyle bir şey yaptılar. Ben de onları kıramadım. Rabbim razı olsun kendilerinden. Ben de tamam yapalım dedim, güzel oldu. Gelin hanıma da böyle bir şey yapsak mı veya böyle bir şey yapsak olur mu diye sordum. O da sağ olsun hiç olmaz demedi. Benim mesleğim icabı elimizden geleni yaptık. Arkadaşlarımın 3 iş makinesi vardı. Sabahleyin kalktığımda üç iş makinesi de evin önündeydi. Kepçelerle birlikte kız almaya konvoyla birlikte gittik. Davul eşliğinde oynarken benim yetiştirdiğim eleman, 'kovaya binin kaldırayım orada oynayın' dedi. Ben de o an olayın heyecanıyla kovaya bindim ve oynadım. Direkt baktım ve kendi kendine her şey gelişti. Ben bunu yaptım. İnşallah başka iş makinesi olan arkadaşlarım da düğününü bu şekilde yaparsa eğlenmiş olur"

Genc Gazete Operatör Damat, Gelin Almaya Kepçe Ile Gitti (8)

Bu sıra dışı düğün anısı, sosyal medyada büyük ilgi gördü ve depremden etkilenen vatandaşların yüzünü güldürdü.

Kaynak: Haber Merkezi