AÖL sınavları 23-24 Aralık'ta! Sınav giriş belgeleri ise... AÖL sınavları 23-24 Aralık'ta! Sınav giriş belgeleri ise...

Türkiye, yeni bir yağışlı havanın etkisine girmek üzereyken, Bugün, özellikle kuzey ve doğu kesimleri olmak üzere sağanak yağışlar etkili olacak.

Meteoroloji Uyardı: Şiddetli yağış geliyor

Meteoroloji uzmanları tarafından, yarından itibaren bütün yurt genelinde yağışlı hava etkisi artarak devam edeceği konusunda uyarıda bulundu. 

Meteoroloji Uyardı: Şiddetli yağış geliyor

Hava sıcaklıkları, mevsim normallerine gerileyerek, özellikle doğu illerinden başlayarak yağışlı bir hava etkisine girmiş olacak.

Hava Tahmin Uzmanı Fevzi Burak Tekin, bugün akşam saatlerinden itibaren İstanbul başta olmak üzere Trakya ve Batı Karadeniz kıyı kesimlerinde etkili olacak yeni yağışlı sistemi açıkladı.

Tekin, yağışların yarın yurdun tamamına yayılacağını belirterek, "Karadeniz kıyı kesimleri ile birlikte Doğu Anadolu'nun batısında yağışların yer yer kuvvetli olmasını tahmin etmekteyiz. 

Cuma günü kuzey ve doğu kesimlerde yağışları göreceğiz. Özellikle Doğu Anadolu'nun güneydoğusu ile birlikte Güneydoğu Anadolu'nun doğusunda yerel olmak üzere kuvvetli olmasını tahmin etmekteyiz."

3 Büyük İlde Hava Durumu: İstanbul Başta Olmak Üzere Ankara, İzmir

İstanbul, Ankara ve İzmir'de yağışlı günlerin başlaması bekleniyor. Hava Tahmin Uzmanı Tekin, şu bilgileri paylaştı: "Perşembe günü başkente yağış geliyor, hava sıcaklığı 12 dereceye kadar inecek.

İstanbul'da bugün parçalı çok bulutlu bir hava hakim olacak, perşembe günü yine sağanak yağış kendini gösterecek. İzmir'de perşembe günü yağışlı bir gün geçireceğiz, cuma günü yağışsız bir hava bekleniyor."

WhatsApp’ta Genç Gazete kanalını takip edin:
https://whatsapp.com/channel/0029Va9sUvv7YSdBkk9nnX0G
KANALI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN
NASIL TAKİP EDEBİLİRSİNİZ ?
Eğer bu yazıyı mobil web tarayıcıdan ya da uygulamadan okuyorsanız BURAYA tıklayarak abone olabilirsiniz.
Whatsapp İhbar Hattımıza haber göndermek için;
0532 696 30 57