İnegölspor’un bir önceki yönetimde taraftar sorumlusu olarak görev yapan Burhan Serbest İnegölspor’a maddi destek yapacağını açıkladı. İnegölspor’un sezon açılış maçı öncesi destek çığ gibi büyümeye devam ediyor. İnegölspor eski yöneticilerden Burhan Serbest’te kulübe maddi destek vereceğini açıkladı.

WhatsApp Image 2023-08-27 at 12.12.51 (1)

İNEGÖLSPOR’A HER ZAMAN DESTEK OLUNMASI GEREKİYOR

İnegölspor’a her zaman destek verilmesi gerektiğini ifade eden Burhan Serbest “İnegölspor’a destek sadece yönetici iken değil her zaman destek verilmesi gerekiyor. İnegölspor’umuzun sportif anlamda başarılı olmasını canı gönülden istiyorum. Osman Sevim başkanım ve yönetimini tebrik ediyorum kulübe kalıcı gelirler üretmek için gece gündüz çalışıyor. Bizde başkanımıza ve yönetimimize destek olmak için elimizden geldiğince yardımcı olacağız” dedi.

Öğrencilerden Mevlid kandiline özel ziyaret Öğrencilerden Mevlid kandiline özel ziyaret

WhatsApp Image 2023-08-27 at 12.12.51

İNEGÖLSPOR’A HERKESİN DESTEĞİNİ BEKLİYORUZ

İnegölspor’a herkesin destek olması gerektiğini belirten İnegölspor Başkanı Osman Sevim “Yıllardır özlemini duyduğumuz sportif başarıyı el birliği ile sağlayacağız. Şehir olarak bir bütünleşeceğiz. Biz yönetim olarak gece gündüz çalışıyoruz, ortada bir başarı olacaksa bu başarıda herkesin payı olacak ve bu başarı bu şehrin başarısı olacak. Ben eski yöneticimiz Burhan Serbest’te çok teşekkür ediyorum desteklerinden dolayı” dedi.

WhatsApp Image 2023-08-27 at 12.13.10 - Kopya

KURUCU BAŞKAN HASAN BİLGE’DEN PRİM SÖZÜ

İnegölspor Başkanı Osman Sevim, “İnegölspor’a destek çığ gibi büyümeye devam ediyor. Bu konuda desteklerini esirgemeyen şehrimizin kıymetli isimlerine çok teşekkür ediyorum. İnegölspor’umuz için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz. Bu güzel jestinden dolayı kurucu başkanımız Hasan Bilge başkanıma çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

İnegölspor’un kurucu başkanı Hasan Bilge ise “İnegölspor’umuzun yarın oynayacakları deplasman maçında başarılar diliyorum. Galip gelmeleri halinde kendilerine galibiyet primi takdim edeceğim. İnegölspor bizim çok kıymetli değerimiz. İnegölspor başkanımız Osman Sevim ve yönetimine başarılar dilerim” şeklinde konuştu.

HASAN BİLGE KİMDİR ?

1984 yılında İnegöl İdmanyurdu Spor, Demispor ve İnegöl Spor Kulübü’nün birleşmesiyle kurulan İnegölspor’un ilk başkanıdır. Aynı yıl 3. Profesyonel Lige dahil edilen İnegölspor büyük başarıya imza atarak profesyonel olduğu ilk yılda şampiyon olmuş ve 2. Profesyonel Futbol Ligi'ne yükselmiştir.

İNEGÖL HABERLERİ