Arı Saldırısı Hayatı Tehlikeye Soktu

İnegöl'ün sakin mahallesi Hamzabey'de dün yaşanan olayda, 32 yaşındaki Bahadır Y., bal kovanlarına yaklaştığı sırada arıların hedefi oldu. Arı sokmalarının ardından alerjik reaksiyon geçiren Bahadır Y.'nin solunumu durdu.

Genc Gazete Inegol Ari Sokmasi-1

Hayatta Kalma Mücadelesi

Arıların soktuğu Bahadır Y.'yi gören yakınları, panik içinde ne yapacaklarını bilemediler. O sırada başka bir vaka için mahallede bulunan 112 Acil Servis ekipleri, olaya hızla müdahale etti. Solunumu duran genci tekrar hayata döndüren ekipler, büyük bir kahramanlık örneği sergiledi.

Genc Gazete Inegol Ari Sokmasi

Ambulansla Hastaneye Kaldırıldı

Olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından Bahadır Y., hızla İnegöl Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Sağlık durumunun stabil olduğu bildirilen genç, hastanede tedavi altına alındı.

"Arıların saldırısına uğrayan Bahadır Y., alerjik reaksiyon sonucu solunumu durmuştu. 112 Acil Servis ekipleri, hayati müdahalede bulunarak genci tekrar hayata döndürdü."

Olayla İlgili Soruşturma Başlatıldı

Yaşanan talihsiz olayın ardından polis ekipleri, bölgede inceleme başlattı. Arıların neden bu kadar agresif davrandığı ve olayın detayları hakkında soruşturma sürüyor.

Kaynak: İHA