İnegöl Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, okulların kapanmasıyla birlikte 5-18 yaş arası çocuklar ve gençler için ücretsiz spor kursları başlatıyor. Bu kurslar, gençlerin yaz tatillerini verimli bir şekilde değerlendirmeleri ve sporla iç içe olmaları amacıyla düzenleniyor.

5-18 yaş arası herkes için ücretsiz olacak kurslarda Karate, Taekwondo, Güreş, Kort Tenisi, Masa Tenisi, Okçuluk, Badminton, Voleybol, Jimnastik, Futbol-Futsal ve Yüzme kursları yer alacak.

İnegöl Elektrik Kesintisi | İnegöl'de Bayramın 1'nci Günü Elektrikler Kesilecek! İşte Kesintinin Yapılacağı Mahalleler.. İnegöl Elektrik Kesintisi | İnegöl'de Bayramın 1'nci Günü Elektrikler Kesilecek! İşte Kesintinin Yapılacağı Mahalleler..

Başvurular, e-devlet üzerinden Spor Bilgi Sistemi'ni kullanarak veya kimlik, fotoğraf ve kayıt formu ile İnegöl Devlet Hastanesi arkasında bulunan kapalı spor salonu içindeki İnegöl Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nde yapılabilir. Ayrıntılı bilgi almak isteyenler, 0224 713 02 78 numaralı telefonu arayabilirler.

İnegöl Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından sunulan bu kurslar, çocukların ve gençlerin fiziksel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve spor kültürünü yaygınlaştırmayı hedefliyor. Ücretsiz olarak sunulan bu imkanlar, veliler ve gençler tarafından büyük ilgi görüyor.

İnegöl'de yaşayan 5-18 yaş arası çocuklar ve gençler için önemli bir fırsat olan bu kurslar, yaz tatilini daha aktif ve sağlıklı geçirmek isteyenler için ideal bir seçenek sunuyor. Kurslara katılmak isteyenler, belirtilen başvuru yöntemlerini kullanarak kayıtlarını yaptırabilirler.

Whatsapp Image 2024 05 27 At 13.28.07

Kaynak: Haber Merkezi