EFMA Reklam ortakları Celal Şahin ile Oğuz Erdem İnegölspor tesislerini ziyaret ederek maddi destekte bulundu.

İnegöl'de Düğün Sonrası Korkutan Kaza! İnegöl'de Düğün Sonrası Korkutan Kaza!

Ziyarette konuşan EFMA Reklam ortağı Celal Şahin, “İnegölsporumuzun yıllardır her zaman yanında olduk. Sayın başkanımız Osman Sevim ve yönetim kurulu göreve geldiğinden beri güzel işler yaptığınızı tüm kamuoyu gibi bizde takdir ediyoruz. Bu zorlu ve kutsal görevinizde EFMA Reklam işletmecileri olarak önce İnegölsporumuzun sonra sizlerin yanında olduğumuzu açıkça beyan etmek isteriz. Kulübümüze 100 bin TL bağış yaparak bizde elimizi taşın altına koymak istedik. İnegölsporumuzun ve sizlerin her zaman yanınızdayız. Allah yar ve yardımcınız olsun” dedi.

Oğuz Erdem ise, “Çocukluğumuzdan beri sevdalısı olduğumuz İnegölspor’umuza bizde destek vermek istedik. Sayın başkanımız ve yönetim kurulu arkadaşlarımızın özverili çalışmalarına bizler şahidiz. Bugün İnegölspor’umuza destek vermek için buradayız. Zorlu serüvende önce yönetim kurulumuzun sonra futbolcu arkadaşlarımızın Allah yardımcısı olsun. İnşallah sezonun sonunda sevinen taraf biz oluruz ve İnegölspor’umuz layık olduğu üst lige çıkarak bütün şehri sevince boğar. Yolumuz açık olsun” ifadelerini kullandı.

İnegölspor Basın Sözcüsü Melih Uçaravcı desteklerinden dolayı EFMA Reklam sahipleri Celal Şahin ve Oğuz Erdem’in ziyaretinden dolayı mutluluk duyduklarını söyleyerek, “Bundan önceki yıllarda ve her zaman yanımızda olduğunu bildiğimiz Celal Şahin ve Oğuz Erdem’e sonuna kadar teşekkür ediyoruz. Tüm şehirdeki taraftarlarımızı, iş insanlarımızı ve esnaflarımızı kulübümüze destek olmalarını bekliyoruz. Birlikte güçlüyüz ve birlikte başaracağız” dedi.

İnegölspor Futbol Şube Sorumlusu Saim Metinbaş ise “Kulübümüze yapılan desteklerden dolayı mutluluk duyuyoruz. Tüm ilçe halkımızı İnegölspor’a destek olmaya davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

İNEGÖL HABERLERİ