Kaza Antalya-Isparta karayolunda yaşandı.

Genç Gazete Mühendis Kaza (9)

Öğretmenlerin Piknik Seferi Facia ile Sonuçlandı: 1 Öğretmen Öldü, 3 Öğretmen Yaralandı Öğretmenlerin Piknik Seferi Facia ile Sonuçlandı: 1 Öğretmen Öldü, 3 Öğretmen Yaralandı

Kaza, Antalya'dan Isparta yönüne seyir halinde olan V.B. yönetimindeki yolcu otobüsü ile Isparta'dan Antalya istikametine ilerlemekte olan Mehmet Selim Tüzün'ün kullandığı 03 FZ 096 plakalı otomobilin Sarıdere mevkiinde çarpışması sonucu meydana geldi. Çarpışmanın şiddetiyle savrulan otomobil, yol kenarındaki bariyerlere çarparak durabildi.

Genç Gazete Mühendis Kaza (7)

Çevredeki vatandaşların 112 Acil Çağrı Merkezine ihbarı üzerine olay yerine hızla itfaiye, sağlık, polis ve jandarma ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk kontrollerde, otomobil sürücüsü Mehmet Selim Tüzün'ün olay yerinde hayatını kaybettiği tespit edildi.

Genç Gazete Mühendis Kaza (4)

Mehmet Selim Tüzün'ün cenazesi, olay yeri inceleme ekipleri ve Cumhuriyet Savcısı'nın yürüttüğü incelemelerin ardından otopsi için morga kaldırıldı. Bu sırada, otobüs sürücüsü V.B.'nin ifadesi alınmak üzere jandarma karakoluna götürüldüğü bildirildi.

Genç Gazete Mühendis Kaza (3)

Mehmet Selim Tüzün, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'nda değerli bir mühendis olarak görev yapmaktaydı. 

Genç Gazete Mühendis Kaza (2)

Kaynak: İHA