Yolcu otobüsü ile çarpışan Bakanlık mühendisi hayatını kaybetti Yolcu otobüsü ile çarpışan Bakanlık mühendisi hayatını kaybetti

Yaklaşık iki ay önce eşini akciğer kanseri nedeniyle kaybeden Nuran Kul, kendisini sürekli rahatsız eden bir adamı Sakarya'nın Pamukova ilçesinde bir parkta karşı karşıya geldi.

Kul, "Kendisini uyardım, dinlemedi. Hak ettiği cezayı verdim, Osmanlı Tokadını yapıştırdım" dedi.

Yaşananlar Kameralara Yansıdı

Olay, cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde Kul, adama tokat atarken ve adamı azarlayarak dövdüğü görülüyor. Çevredekilerin müdahalesi ile olay son buldu.

“Kocam daha yeni öldü, seni gebertirim, adam ol. Arama diyorum sana niye arıyorsun, yaşından başından utan, acımı yaşıyorum kocam daha yeni öldü. Ben kocamı daha yeni kaybettim, bana gel para vereyim diyor sen kimsin?”

Yaşanan olayı anlatan Nuran Kul, “Güzel bir Osmanlı Tokadını yedi, çevredeki vatandaşlar geldi elimden aldı. Daha sonrasında kalktı gitti. Eşim öleli daha iki ay oldu, onun acısını unutmadım uyardığım halde yine aynısını yaptı. Telefonda sürekli rahatsız ediyordu, ben kendisine eşimi yeni kaybettiğimi söyledim ve derdim çok dedim. İki tane torunum var onlara bakıyorum, yaptığın terbiyesizlik diyerek birkaç defa uyardım, dinlemedi” dedi.

 " İki ay oldu akciğer kanserinden eşimi kaybettim, iki tane torunum var onlara bakıyorum onlarla uğraşıyorum, ama bu sapıkta benimle uğraşıyor. Hak ettiği cezayı verdim, Osmanlı Tokadını yapıştırdım. Bütün kadınlara da bu cesaret olsun, korkmasınlar ve Osmanlı Tokadını yapıştırsınlar”

Genç Gazete Tacize Uğrayan Kadın, Tacizci Adama Tekme Tokat Daldı (1)

“Aramaya devam etti ‘para vereyim, yardımcı olayım’ dedi ve ben de ‘senin paranı istemiyorum, beni rahatsız’ etme dedim. Kendisine ‘tuttuğum yerde seni döverim’ diye de söyledim bana bir şey yapamazsın dedi. Parka geldiğinde yanına gittim, telefonda söylediklerini şimdi de söyle deyince hiçbir şey diyemedi. Osmanlı kadını olduğum için Osmanlı Tokadını yapıştırdım ona. Sonra tuttum yere attım, yerde de biraz hırpaladım daha sonrasında çevredeki erkekler geldi elimden aldılar onu. Giderken arkasından bir tekme daha attım. Tanıdığım bir şahıs değil. Sokak hayvanları derneği var oraya yardımcı oluyoruz, oradan numaramız her yere gidebiliyor bizim”

Kul, yaşadıklarını detaylarıyla anlattı ve diğer kadınlara da cesaret mesajı verdi: “Osmanlı kadını olduğum için Osmanlı Tokadını yapıştırdım. Bütün kadınlara da bu cesaret olsun, korkmasınlar ve Osmanlı Tokadını yapıştırsınlar.”

Genç Gazete Tacize Uğrayan Kadın, Tacizci Adama Tekme Tokat Daldı (2)

Editör: TUNCAY ŞENTÜRK