SANKO Tekstil İşletmeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. İSKO Şubesi tarafından düzenlenen 2024 yılı İSKO Bölümler Arası 12. Geleneksel Voleybol Turnuvası, coşkulu bir finalle tamamlandı. Turnuva, 32 takım ve 384 oyuncunun katılımıyla 27 Mayıs 2024 Pazartesi günü İnegöl Zeki Konukoğlu Anadolu Lisesi Kapalı Spor Salonunda başladı ve 5 Temmuz 2024 Cuma günü İnegöl İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü Kapalı Spor Salonunda sona erdi.

Turnuvanın Kazananları

Bu yılki turnuvada şampiyonluk kupasını Boya Terbiye Takımı kaldırırken, İSKO 3 Makina Bakım Takımı ikinci ve İSKO 3 İhzarat Takımı üçüncü oldu. Turnuvanın en değerli oyuncusu (MVP) ise Planlama Takımından Pelin Ildırkaş seçildi.

Turnuvanın Amacı ve Katkıları

İSKO A.Ş. Personel Kıdemli Müdürü Sedat Binici, turnuvanın kapanış konuşmasında şunları söyledi: "27 Mayıs 2024 Pazartesi günü İnegöl Zeki Konukoğlu Anadolu Lisesi Kapalı Spor Salonunda başlattığımız ve yaklaşık 40 gündür devam eden İSKO Bölümler Arası 12. Geleneksel Voleybol Turnuvasını, bugün çalışanlarımızın ve ailelerinin katılımıyla coşkulu bir havada gerçekleştirmenin onurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. 8 grup ve 32 takımla başlayan turnuvamız, çalışanlarımız arasında kurum kültürümüzün pekişmesine, İSKO Ailesinin daha da anlam ve önem kazanmasına, takım ruhu ve motivasyonlarının artmasına önemli bir katkı sağladı."

Binici, mutluluğun çalışma performansı üzerinde olumlu etkileri olduğunun altını çizerek, "Mutlu insanlar iş hayatında daha verimli. İnsanların ruh halleri iyi olduğunda, problemleri daha hızlı çözmeye, işbirliğine ve yaratıcılığa daha yatkın oluyorlar. Turnuva boyunca çalışanlarımızın takım olma, sorumluluk alma, iyi iletişim, iyi konsantrasyon, motivasyon ve davranış kontrolü gibi kişisel gelişimleri daha da pekişti." dedi.

Whatsapp Image 2024 07 08 At 16.52.17 (1)

 

Teşekkür ve Destekler

Sedat Binici, turnuvanın gerçekleşmesine katkıda bulunan İnegöl İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğüne, Zeki Konukoğlu Anadolu Lisesi okul müdürlüğüne, işyerinin üst yönetimine, genel müdüre ve fabrika müdürüne teşekkür etti. Ayrıca, maçları yöneten İnegöl Gençlik ve Spor Müdürlüğü Antrenörü Serkan Seçkin ve masa hakemi Mehmet Akbulut’a da teşekkürlerini iletti.

Son olarak Binici, İSKO ailesi kavramını daha da pekiştirmek için düzenlenen bu turnuvaya katılan tüm takımlara, takımlara destek veren bölüm yöneticilerine, çalışanlara ve ailelerine teşekkür ederek, 13. Voleybol turnuvasında yeniden görüşme dileğiyle sözlerini noktaladı.

Kaynak: HABER MERKEZİ