13-17 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek olan ara tatil boyunca, öğretmenlerin katılacakları seminer eğitimleri detayları netleşmiş oldu.

Öğretmenler, bu eğitimleri Milli Eğitim Bakanlığı'nın Öğretmen Bilgi Ağı üzerinden takip edebilecekler.

Öğretmenler, seminerlerin içeriği ve izleme süreleri hakkında yakından bilgilendirildi. Milli Eğitim Bakanlığı Genel Müdürlerin sunumları 13-17 Kasım tarihleri arasında saat 09.30 ile 13.00 de yayınlanacağı söylendi. 

Öğretmenler, bu saatler içerisinde sunumlarını yakından izledikleri takdirde seminer yükümlülüklerini yerine getirmiş sayılacaklar.

Önceki seminer dönemlerinde öğretmenlerin sadece 1 video izlemeleri gerekiyordu. Bu dönemde, öğretmenlerin 13-17 Kasım tarihleri arasında daha önce açıklanan ve genel müdürlerin bilgilendirme konuşmalarından oluşmakta olan videoları herhangi bir saatte izlemeleri gerekecek. Bu videoların izlenme süresi de 19 Kasım 2023 saat 23:59'a kadar uzatılmış oldu.

Öğretmenler için 2023 yılı Kasım ayı mesleki çalışmaları ise şu şekilde:

Yargıtay'dan Öğretmenleri Rahatlatan Karar: Ek Ders Ücretlerinde Önemli Düzenleme Yargıtay'dan Öğretmenleri Rahatlatan Karar: Ek Ders Ücretlerinde Önemli Düzenleme

Öğretmenlerin katılacakları seminer detayları netleşti

WhatsApp’ta Genç Gazete kanalını takip edin:
https://whatsapp.com/channel/0029Va9sUvv7YSdBkk9nnX0G
KANALI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN
NASIL TAKİP EDEBİLİRSİNİZ ?
Eğer bu yazıyı mobil web tarayıcıdan ya da uygulamadan okuyorsanız BURAYA tıklayarak abone olabilirsiniz.
Whatsapp İhbar Hattımıza haber göndermek için;
0532 696 30 57