Nesto Makina, 2-5 Temmuz 2024 tarihleri arasında Brezilya'nın São Paulo kentinde düzenlenen ForMóbile 2024 Fuarı'nda İnegöl'ü gururla temsil ediyor. Mobilya endüstrisinin en prestijli etkinliklerinden biri olan ForMóbile, sektörün önde gelen firmalarını bir araya getirerek en yeni teknolojik gelişmeleri ve trendleri sergiliyor.

Nesto Makina Yönetim Kurulu Üyesi Burak AKISKALİ, fuar katılımı hakkında şu açıklamada bulundu: "2024 yılı içerisinde Nesto Makina olarak 4 kıtada düzenlenen fuarlarda katılım sağlamış olacağız. 3. Ay da Rusya da, 5. Ayda da İtalya’da sektörümüzün en büyük fuarlarında yer aldık. Şimdi de bir başka kıtada, Brezilya da projelerimizi sergiliyoruz. Latin Amerika’nın en önemli mobilya yan sanayi ve makine fuarında teknolojimiz ile “made in Türkiye” etiketiyle kendimizi buradaki potansiyel müşterilerimize kanıtlamak bizler için tarifi mümkün olmayan bir gurur kaynağı. 
Ahşap işleme makineleri sektöründe dünyanın “ilk 5 firması arasında olma” hedefi doğrultusunda odaklanmış vaziyetteyiz. Bu sebeple daha yolumuz var, motivasyonumuz her geçen gün hedefe yaklaştıkça daha da artıyor. Tek amacımız katma değeri yüksek olan bu sektörde ülkemiz için, gelecek nesiller için “global bir marka olabiliriz” söylemimizi yerine getirerek “global bir marka” olarak örnek olmak.
Son olarak 2024 yılında takip eden aylarda 8. Ayda Amerika Birleşik Devletleri Atlanta da düzenlenecek olan IWF 2024 ve 10. Ayda ülkemizde düzenlenecek olan Woodtech 2024 fuarları ile 2024 lansmanımızı 4 kıtada da gerçekleştireceğiz inşallah.

Whatsapp Image 2024 07 04 At 17.

Son yıllarda istikrarlı bir büyüme kaydeden Nesto Makina, İnegöl/Bursa’da yer alan 4.500m²'lik tesislerinde toplamda 55 kişilik bir ekip ile faaliyet göstermektedir. A’dan Z’ye tüm süreçlerin bünyede olması sayesinde entegre bir tesis olarak, müşterilerine üstün hizmet ve ürün kalitesi sunmaktadır. Özellikle yenilikleriyle dikkat çeken firma, dünya çapındaki profesyonellerle bilgi alışverişinde bulunarak yeni işbirliklerine kapı aralıyor.

Whatsapp Image 2024 07 04 At 17.46.22 (2)

Nesto Makina, geniş ürün yelpazesi ile sektördeki yerini sağlamlaştırmaktadır. Ürettiği CNC ahşap torna makineleri, CNC işleme merkezleri ve zıvana makineleri ile dünya genelindeki pazarlarda yenilikçi ve yüksek performanslı çözümler sunmaktadır. Bu makineler, hassas işleme, yüksek verimlilik ve ileri teknoloji ile donatılmış olup, sektördeki liderliğini pekiştirmektedir.
Detaylı Bilgi:
www.nesto.com.tr
[email protected]

Kaynak: HABER MERKEZİ