İnegöl-Bozüyük yolunun belirli kesimlerinde gerçekleştirilen asfalt yenileme çalışmaları, bu bölgede ulaşımı etkiliyor. Karayolları ekipleri, çalışmalar sırasında trafik güvenliğini sağlamak için gerekli önlemleri alıyor.

Sürücüler, çalışma alanlarındaki trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri konusunda uyarılıyor. Yavaş sürüş ve dikkatli olunması, hem kendi güvenlikleri hem de yol güvenliği için önem taşıyor.


İzmir-Aydın Otoyolu'nun 1-4. kilometrelerinde Aydın Şehir Hastanesi bağlantı yolu otoyol kesişim köprüsü çalışması sebebiyle İzmir-Aydın istikameti trafiğe kapatıldı. Bu bölgede ulaşım Aydın-İzmir istikametinden iki yönlü gerçekleştiriliyor.

Ermenek-Mut yolu, 13-14. kilometrelerindeki (Kayaönü Köyü-Çamlıca Köyü kesimi) yapım çalışmaları dolayısıyla 10.00-16.00 saatlerinde trafiğe kapatılacak. Sürücülerin Ermenek-Bucakkışla-Karaman-Mut güzergahını kullanmaları gerekiyor.

Kafkasspor’da İsmail Güldüren Dönemi Kafkasspor’da İsmail Güldüren Dönemi

Seben ayrımı-Nallıhan-Beypazarı yolunun 37-38. kilometrelerinde Çayırhan Tüneli bağlantı yolları yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan kontrollü devam ediyor.

Taşucu-Silifke-Erdemli yolunun 17-18. kilometrelerindeki Yeşilovacık T-1 Tüneli girişinde patlatmalı yapım çalışmaları sebebiyle ulaşıma kontrollü izin veriliyor.

Vezirköprü-Durağan yolunun 5-8. kilometrelerindeki yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım servis yolundan sürdürülüyor.

Trabzon-Maçka yolunun 1-2. kilometrelerinde üstyapı onarım ve düzenleme çalışması nedeniyle bölünmüş yolun Trabzon-Maçka istikametinde ulaşım tek şeritten kontrollü sağlanıyor.

Konya-Antalya yolunun Demirkapı Tünelleri Konya-Antalya istikametindeki sağ tüpünde bakım ve onarım çalışmaları sebebiyle sürücüler servis yoluna yönlendiriliyor.

İnegöl-Bozüyük yolunun 32-36. kilometrelerinde asfalt yenileme çalışmaları dolayısıyla ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü gerçekleştiriliyor.

Karabük-Kastamonu yolunun 9-11. kilometrelerindeki yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.