İnegöl Belediyesi şehirde trafiğin daha düzenli hale gelmesi adına yaptığı düzenlemeler kapsamında yeni uygulamaları hayata geçirdi. 2023/55 Sayılı UKOME Kurul Kararı ile çarşı bölgesinde yapılan düzenlemeyle Yenice Mahallesi Demircizade Sokak, Orta Sokak ve 1. Okul Sokak tek yön oldu. Daha önce Demircizade Sokak çift yön olarak işlerken, yeni uygulamayla Kasım Efendi Caddesinden Sofular Sokak istikametine tek yön olarak düzenlendi. Demircizade Sokağı Dr. Halilbey Caddesi ile birleştiren Orta Sokakta da aynı istikamette tek yön uygulamasına geçildi. Daha önce Demircizade Sokaktan Kasım Efendi Caddesi istikametine doğru işleyen 1. Okul Sokak ise tam ters istikamete çevrilerek Kasım Efendi Caddesinden Demircizade Sokak istikametine tek yön oldu.

İnegöl’de Bu Yollar Artık Tek Yön Oldu1

İnegöl'de Elektrik Kesintisi! Hangi Mahallelerde Kesinti Olacak? İnegöl'de Elektrik Kesintisi! Hangi Mahallelerde Kesinti Olacak?

İnegöl Belediyesi’nden yapılan açıklamada, trafikte düzeni sağlayacak ve akışı hızlandıracak adımlar atılmaya devam edileceği ifade edildi.

İnegöl’de Bu Yollar Artık Tek Yön Oldu2

Kaynak: İnegöl Belediyesi Bülten