Mahmudiye mahallesinde, Özyeşil Caddesi üzerinde meydana gelen olayda, 60 yaşındaki bir adam 7 kişi tarafından demir çubuklarla darp edildi. İnegöl Devlet Hastanesi'ne kaldırılan yaralı adamın sağlık durumu stabil olduğu aktarıldı.

Mahmudiye Mahallesi'nde yaşanan olay, İ.C. isimli 60 yaşındaki bir adamın, henüz belirlenemeyen bir nedenden ötürü 7 kişi ile tartışmaya girmesiyle başladı. Tartışmanın kısa süre içinde kavgaya dönüşmesi sonucu, grup, İ.C.'yi demir çubuklarla darp etti. Saldırıdan sonra saldırganlar olay yerinden hızla uzaklaştı.

İnegöl'de Piknik Yaparken Kaybolan 2 Yaşındaki Çocuk Dere Kenarında Ölü Bulundu İnegöl'de Piknik Yaparken Kaybolan 2 Yaşındaki Çocuk Dere Kenarında Ölü Bulundu

Olayın ardından bölgeye hızla ulaşan sağlık ekipleri, İ.C.'yi İnegöl Devlet Hastanesi'ne sevk etti. Hastaneden alınan bilgilere göre, İ.C.'nin sağlık durumunun stabil olduğu ve tedavisine devam edildiği belirtildi.

Polis ekipleri, olayla ilgili soruşturma başlattı. İlk bulgulara göre saldırganların nakliyeci oldukları ve kimliklerinin belirlenmesine yönelik çalışmaların devam ettiği öğrenildi.

Kaynak: İhsan Kuran