İsrail’in Filistin’de yaptığı katliam devam ediyor. Tüm dünyanın gözü önünde gerçekleşen soykırıma varan saldırılar dünyanın gündemini oluştururken, İnegöl Belediyesi de hem ilçe halkını bilgilendirmek hem de yaşanan dramın boyutunu gözler önüne sermek adına harekete geçti. Müstafi Tümamiral Doç. Dr. Cihat Yaycı’nın konuşmacı olarak katılacağı “Filistin-İsrail Savaşı ve Türkiye’nin Stratejisi” konulu seminer düzenlenecek.

BLD_1-3

CHP'de İnegöl Belediye Başkan Adaylığı İçin Hareketli Günler: Üç Aday Adayı Dosyalarını Teslim Etti CHP'de İnegöl Belediye Başkan Adaylığı İçin Hareketli Günler: Üç Aday Adayı Dosyalarını Teslim Etti

TÜM İLÇE HALKIMIZ DAVETLİDİR

İnegöl Belediyesi’nden yapılan açıklamada; “Filistin’de yaşananlar ve ülkemizin bu noktadaki politikaları hakkında vatandaşlarımıza bilgilendirmelerin yapılacağı Filistin-İsrail Savaşı ve Türkiye’nin Stratejisi seminerinde, Türkiye’nin yetiştirdiği değerlerden biri olan Müstafi Tümamiral Doç. Dr. Cihat Yaycı ilçe halkımızla buluşacak. Cuma akşamı 20.00’da Beşinci Mevsim Kültür Merkezinde yapılacak programa tüm ilçe halkımız davetlidir” ifadelerinde yer verildi.