Bursa'da 24 Şubat 2024 Cumartesi günü hava durumu ile ilgili Meteoroloji tarafından yapılan tahminlere göre, gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli bir atmosfer hakim olacak. En yüksek sıcaklıklar 20-21 derece arasında ölçülecek. Ancak, bu sıcaklıkların yarın, yani Pazar günü, yoğun sis ve pus etkisiyle devam edeceği öngörülüyor.

Yarın, Bursa'da şehir genelinde görülecek yoğun sis ve pus, görüş mesafesini kısıtlayabilir ve ulaşımda olumsuz etkiler yaratabilir. Sıcaklıklar ise yine 20-21 derece civarında seyredecek. Yeni hafta başında ise yoğun sis, pus ve çok bulutlu bir hava bekleniyor. Bu durum, sıcaklıklarda birkaç derecelik bir düşüşe neden olabilir.

Bursa'da 5 günlük hava durumu detayları şu şekilde:

24 Şubat 2024 Cumartesi: Parçalı bulutlu ve güneşli, en yüksek sıcaklık 20-21 derece.

25 Şubat 2024 Pazar: Yoğun sis ve pus etkili, en yüksek sıcaklık 20-21 derece.

26 Şubat 2024 Pazartesi: Yoğun sis, pus ve çok bulutlu, sıcaklıklarda düşüş.

27 Şubat 2024 Salı: Devam eden sis ve pus, sıcaklıkların birkaç derece daha düşmesi.

28 Şubat 2024 Çarşamba: Sis devam ediyor, sıcaklıkların seyri belirlenmeye devam ediyor.

Bursa'da hava durumuyla ilgili güncel bilgileri takip etmek ve güvenli bir şekilde dışarı çıkmak önemlidir, özellikle sisli havalarda sürücülerin dikkatli olmaları gerekmektedir.

Bursa'da hafta sonu hava durumu tahmin raporuna göre, güne 7 derece sıcaklıkla başlandı. Sabah saatlerinde puslu ve parçalı bulutlu bir gökyüzü eşliğinde gün doğumu yaşandı. Öğle saatlerine doğru, puslu, parçalı bulutlu ve güneşli bir atmosferde termometreler 12 derece seviyelerinde seyretti.

Öğleden sonra şehir genelinde parçalı bulutlu ve güneşli hava devam ederken sıcaklık 18 derece seviyelerinde seyrini sürdürdü. Akşam saatlerine doğru termometreler 17 dereceye kadar düşerken, parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşandı. Akşam saatlerinde sıcaklık 12 derece seviyelerinde ölçüldü. Gece ise parçalı bulutlu gökyüzü devam ederken termometreler 11 derece seviyelerinde ölçüldü.

Meteoroloji'nin 5 günlük hava tahmin raporuna göre, hafta sonu bahar havasında geçerken yeni hafta için şu tahminlerde bulunuldu:

YARIN (Hafta Sonunun Son Günü): Sabah saatlerinde 7 derece olarak başlayacak olan gün, çok bulutlu gökyüzü ile devam edecek. En yüksek sıcaklık 20 derece seviyelerinde ölçülecek.

PAZARTESİ (Yeni Haftanın İlk İş Günü): Sabah 10 derece olarak başlayacak gün, sisli, parçalı bulutlu ve güneşli bir atmosferle geçecek. Termometreler en yüksek 18 derece seviyelerinde seyredecek.

SALI (Haftanın İkinci İş Günü): Sabah saatlerinde 9 derece olarak başlayacak gün, çok bulutlu bir gökyüzüne sahne olacak. En yüksek sıcaklık 16 derece seviyelerinde seyredecek.

Direksiyon başında bilincini kaybetti, üç otomobile çarptı: 5 Yaralı Direksiyon başında bilincini kaybetti, üç otomobile çarptı: 5 Yaralı

ÇARŞAMBA (Haftanın Üçüncü İş Günü): Sabah 10 derece sıcaklıkla başlayacak gün, puslu ve çok bulutlu bir atmosferle devam edecek. Termometreler gün içinde 20 derece seviyelerine ulaşacak.

Bursa'da yeni hafta içinde genel olarak bahar havası hakim olacak, ancak puslu ve bulutlu anlar da yaşanacak. Haber, Meteoroloji'nin tahmin raporuna dayanarak Bursa'nın hava durumuyla ilgili detaylı bilgileri sunmaktadır.

Editör: İHSAN KURAN