Bursa'nın Keles ilçesinde, genellikle birbirleriyle çatışma halinde olduğu düşünülen kedi ve köpeklerin aksine, sıkı bir dostluk kurmuş bir kedi ve köpek çifti kameralara yansıdı. İnegöl’ün tanınan fotoğrafçısı Şaban Kılıçcı'nın objektifinden yansıyan bu özel anlar, izleyenleri hayretler içinde bırakıyor.

Bursa'da Kedi Ve Köpeğin Sıra Dışı Dostluğu

İnegöl’ün tanınan fotoğrafçısı ve Genç Gazete foto muhabiri Şaban Kılıçcı, bu özel anları ölümsüzleştirdi.

Bursa’da kurala uymayan işletmelere 1 milyon 776 bin 682 lira ceza kesildi Bursa’da kurala uymayan işletmelere 1 milyon 776 bin 682 lira ceza kesildi

Bursa'da Kedi Ve Köpeğin Sıra Dışı Dostluğu 5

Kılıçcı'nın objektifine yansıyan görüntülerde, bir kedi ve köpeğin birlikte zaman geçirdikleri, birbirlerine karşı gösterdikleri şefkat ve dostane davranışlar net bir şekilde görülüyor.

Bursa'da Kedi Ve Köpeğin Sıra Dışı Dostluğu6

Bu sıra dışı dostluğun kameralara yansıması, sosyal medyada da büyük ilgi gördü. İzleyenler, kedi ve köpeğin bu nadir dostluğuna hayran kaldıklarını ve bu görüntülerin, genellikle negatif olarak düşünülen kedi-köpek ilişkilerine dair perspektiflerini değiştirdiğini ifade ettiler.

Bursa'da Kedi Ve Köpeğin Sıra Dışı Dostluğu 4 Bursa'da Kedi Ve Köpeğin Sıra Dışı Dostluğu 3 Bursa'da Kedi Ve Köpeğin Sıra Dışı Dostluğu 2

Kaynak: Şaban Kılıçcı