Aziz Yıldırım'ın Tepkisi Kongreye Damga Vurdu

"Demokrasi olmayan bir seçim oldu" diyen Yıldırım, yarın oy kullanmaya geleceğini belirtti.

Fenerbahçe Spor Kulübü'nde gerçekleşen Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı, Ülker Stadyumu'nda büyük bir heyecanla başladı. Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Erol Bilecik'in mali raporunu sunması sırasında, Başkan Adayı Aziz Yıldırım sahneye çıkarak dikkatleri üzerine çekti.

Genc Gazete Fenerbahce Kongre Aziz Yildirim (2)

Yıldırım ve Koç Karşı Karşıya

Aziz Yıldırım, sahnede Başkan Ali Koç ile tokalaştı ve kısa bir konuşma yaptı. Ardından kürsüye gelerek kongre üyelerine seslendi. Yıldırım, divan başkanlığı oylamasının demokratik olmadığını belirterek tepkisini dile getirdi.

Fenerbahçeli taraftarlar, Topuk Yaylası'nda 2 gün antrenmanları takip edebilecek Fenerbahçeli taraftarlar, Topuk Yaylası'nda 2 gün antrenmanları takip edebilecek
“Burada Fenerbahçe'ye yakışır bir seçimin olmasını istiyoruz. Ancak yapılan seçim demokratik olmayan bir seçim oldu. Ben buradan ayrılıyorum, yarın oy atmaya geleceğim. Benim arkadaşlarım ve sizler isteyen kalabilir. Hepinize teşekkür ediyorum.”

Genc Gazete Fenerbahce Kongre Aziz Yildirim (1)

Yıldırım Kongre Alanından Ayrıldı

Aziz Yıldırım, konuşmasının ardından kongre alanını terk etti. Bu durum, kongrede büyük bir yankı uyandırdı ve tartışmalara neden oldu. Yıldırım'ın yarın oy kullanmak üzere geri döneceği açıklandı.

Kaynak: İHA