13 Nisan 2024 Cumartesi günü için bazı televizyon kanallarının yayın akışlarının detaylı bir şekilde açıklaması:

SHOW TV YAYIN AKIŞI

08:00 - Cımbız Ali (Yerli Sinema): Bir yerli sinema filmi.

10:00 - Cumartesi Sürprizi: Hafta sonu programı.

13:00 - Şabaniye (Yerli Sinema): Yerli bir sinema filmi.

15:15 - Kızılcık Şerbeti: Belgesel veya dizi.

18:25 - Hafta Sonu Ana Haber: Güncel haberler.

20:00 - Güldür Güldür Show: Komedi ve skeç programı.

23:30 - Bahar: Belgesel veya dizi.

01:30 - Kızılcık Şerbeti: Belgesel veya dizi.

05:30 - Kuzey Yıldızı İlk Aşk: Dizi.

ATV YAYIN AKIŞI

07:30 - ATV'de Hafta Sonu: Hafta sonu programı.

10:00 - Bumblebee (Yabancı Sinema): Yabancı bir sinema filmi.

12:40 - Ateş Kuşları: Dizi.

Bu Akşam Kanallarda Hangi Diziler Var? 21 Mayıs Salı TV Yayın Akışı! Bu Akşam Kanallarda Hangi Diziler Var? 21 Mayıs Salı TV Yayın Akışı!

15:40 - Aldatmak: Dizi.

19:00 - ATV Ana Haber: Güncel haberler.

20:00 - Kardeşlerim: Dizi.

23:20 - Herkül: Özgürlük Savaşçısı (Yabancı Sinema): Yabancı bir sinema filmi.

01:30 - Ben Bu Cihana Sığmazam: Dizi.

04:50 - Kuruluş Osman: Dizi.

KANAL D YAYIN AKIŞI

06:30 - Bhat Oyunu: Çocuk programı.

08:30 - Konuştukça: Talk show programı.

09:45 - Magazin D Cumartesi: Magazin programı.

13:00 - Arda'nın Mutfağı: Yemek programı.

14:00 - Yargı: Dizi.

16:00 - Üç Kız Kardeş: Dizi.

18:30 - Kanal D Haber Hafta Sonu: Güncel haberler.

20:00 - Taş Kağıt Makas: Yarışma programı.

22:45 - Yabancı Sinema: Yabancı bir sinema filmi.

02:00 - Siyah Beyaz Aşk: Dizi.

04:00 - Müzik Arası: Müzik programı.

05:00 - Bodrum Masalı: Dizi.

NOW TV YAYIN AKIŞI

07:30 - Fatih Savaş İle Sabah Sohbetleri: Sabah programı.

08:30 - Çalar Saat Hafta Sonu: Müzik programı.

11:15 - Memet Özer İle Mutfakta: Yemek programı.

12:00 - Kamera Arkası: Belgesel veya program.

12:45 - Şahane Hayatım: Dizi.

16:00 - Gaddar: Dizi.

19:00 - Gülbin Tosun Now Ana Haber Hafta Sonu: Güncel haberler.

20:00 - Korkma Ben Yanındayım: Dizi.

22:45 - Kirli Sepeti: Dizi.

01:30 - Şahane Hayatım: Dizi.

04:00 - Kefaret: Dizi.

06:00 - Adım Farah: Dizi.

STAR TV YAYIN AKIŞI

07:00 - Erkenci Kuş: Dizi.

08:30 - Dr. Özgür Koldaş ile Sağlık Gündemi: Sağlık programı.

09:30 - Özlem Denizmen ile Para Durumu: Finans programı.

10:30 - Müge İle TV Dergisi: Magazin programı.

11:30 - Sakla Beni: Dizi.

14:00 - Ömer: Dizi.

16:00 - Yalı Çapkını: Dizi.

18:15 - Star Haber: Güncel haberler.

19:00 - Çok Güzel Hareketler 2: Eğlence programı.

20:00 - Hayalimdeki Düğün (Yabancı Sinema): Yabancı bir sinema filmi.

22:15 - Hayalimdeki Düğün (Yabancı Sinema): Yabancı bir sinema filmi.

00:15 - Ömer: Dizi.

03:00 - Aramızda Kalsın: Dizi.

05:00 - Güzel Köylü: Dizi.

TV8 YAYIN AKIŞI

06:00 - Dizi: Dizi.

07:45 - Süper Bir Takım: Spor programı.

08:00 - Türkiye’nin Doktorları: Sağlık programı.

09:00 - Bir Yemek Olsan: Yemek programı.

10:00 - Gazete Magazin: Magazin programı.

14:15 - Cevap Ver Türkiye: Yarışma programı.

16:30 - Çarkıfelek: Yarışma programı.

20:00 - Survivor All Star 2024: Yarışma programı.

00:15 - Survivor Ekstra: Yarışma programı.

02:30 - Gazete Magazin: Magazin programı.

05:00 - Dizi: Dizi.

TRT 1 YAYIN AKIŞI

05:40 - İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı: Program akışı.

05:50 - Bir Sevdadır: Dizi.

10:10 - Hayallerinin Peşinde: Belgesel veya program.

11:30 - Yaşam Başka Yerde: Dizi.

11:50 - Kod Adı Kırlangıç: Dizi.

14:10 - Turgay Başyayla İle Lezzetli Tavsiyeler: Yemek programı.

19:00 - Ana Haber: Güncel haberler.

20:00 - Gönül Dağı: Dizi.

22:50 - Pelin Çift İle Gündem Ötesi: Gündem programı.

00:10 - Kara Ağaç Destanı: Dizi.

02:40 - Turgay Başyayla İle Lezzetli Tavsiyeler: Yemek programı.

03:30 - Bir Sevdadır: Dizi.

06:00 - Yaşam Başka Yerde: Dizi.

06:20 - Kapanış: Program akışı.

Bu, belirtilen tarih ve kanallar için yayın akışı örnekleridir. Dizi, film, haber ve program türleri kanala ve saate göre değişebilir.

Kaynak: Tamer Ekimci