Ramazan ayının gelmesiyle birlikte et fiyatlarındaki artış, vatandaşların bütçesini zorluyor. Bursa'nın tanınmış restoran zinciri Köfteci Yusuf, et ve kıyma fiyatlarında yapmış olduğu indirimlerle dar gelirli vatandaşların yüzünü güldürüyor. Bu dönemde, uygun fiyatlı et bulmak adeta bir mücadele haline gelmişken, Köfteci Yusuf'un bu adımı büyük takdir topluyor.

Ramazan ayında et fiyatlarının yükselmesi nedeniyle zorluk çeken vatandaşlar için Köfteci Yusuf, zincir marketler ve mahalle kasaplarından daha ucuza kıyma ve kırmızı et satışı yaparak önemli bir alternatif sunuyor. 

Köfteci Yusuf, Et ürünlerinin yüzde 20’sini kendi çiftliğinden, yüzde 70’ini anlaşmalı çiftçi ve profesyonel işletmelerden, yüzde 10’unu ise sürekli alım yaptığı büyük toptancılardan sağlıyor. Bu sayede aracıları ortadan kaldırarak maliyetleri düşürüyor ve büyük miktarlarda alım yaparak toptancı indirimi alıyor.

Bu strateji sayesinde, Köfteci Yusuf hem kaliteli et ürünlerini tüketicilere sunuyor hem de aracıların yarattığı ek maliyetlerden kaçınarak fiyatları makul seviyelerde tutmayı başarıyor. Vatandaşlar, Ramazan ayında ekonomik baskı altında kalırken, Köfteci Yusuf'un bu girişimi, et ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler için büyük bir kolaylık sağlıyor.

Screencapture Kofteciyusuf Cig Urunler Html 2024 03 19 09 47 28

Bursa'da akıl almaz kaza...Kıl payı böyle kurtuldu Bursa'da akıl almaz kaza...Kıl payı böyle kurtuldu

Kaynak: Haber Merkezi