Organ mafyası operasyonla çökertildi! Organ mafyası operasyonla çökertildi!

Hizmet sahası boyunca en işlek caddelerde Türkiye’nin toplumsal sorunlarının görünürlüğünü artırmak amacıyla 2013 yılından bu yana sürdürdüğü Trafolar Konuşuyor projesinde 66. trafo emniyet kemeri farkındalığı için boyayan UEDAŞ, bu kez Bursa İl Emniyet Müdürlüğü iş birliğinde Trafik ve İlk Yardım Haftası’nda vatandaşların farkındalığını artırmak amacıyla renklendirdiği trafoda “Emniyet Kemeri Hayata Bağlar!” mesajı verdi.

UEDAŞ Genel Müdürü Gökay Fatih Danacı, Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ve motorlu ekiplerinin de katıldığı projenin detaylarından bahsetti.

Bu projeyle asıl amacımız sosyal bir mesaj vermek istediklerini belirten Danacı, "Trafik ve İlk Yardım Haftası’nda, trafik kurallarının ve emniyet kemerinin önemini sosyal mesajlarla anlatmak istedik. Asayiş Şube Müdürlüğü önünde yer alan trafomuzun hemen yakınında polis memurları da farkındalığı destekleyici şekilde trafik uygulamalarını sürdürüyor. Daha önce de İl Emniyet Müdürlüğü ile emniyet kemeri, kadına şiddetle mücadele, KADES gibi birçok projeye ortak imza atmıştık. Projemize destekleri için İl Emniyet Müdürlüğümüze teşekkürlerimizi sunuyorum" diye konuştu.