Anadolu FK, bu hafta sonu futbolseverlerin merakla beklediği bir mücadeleye çıkıyor. Şampiyonluk hedefiyle çıktığı sezonda ilk dört haftayı kayıpsız geçen ekip, Pazar günü kendisi gibi iddialı olan Panayırspor'un konuğu olacak. 10 puanla grupta liderlik koltuğunda oturan Anadolu FK, bu maçtan da zaferle ayrılarak zirvedeki yerini sağlamlaştırmayı amaçlıyor.

Genel Kaptan Doğan’ın Güven Mesajı

"Şampiyonluk için yola çıkarken hiçbir rakibi küçümsemedik. Her maçımızı kazanıp hedeflerimize ulaşmak istiyoruz ve Panayırspor maçında da 3 puan hedefliyoruz."

399250676_829496445848489_3192027394858471915_n

Anadolu FK Genel Kaptanı Özkan Doğan, takımının güçlü kadrosuna ve şampiyonluk yolundaki azimlerine dikkat çekerek, her karşılaşmaya saygı ve ciddiyetle hazırlandıklarını vurguladı. Doğan, özellikle Panayırspor maçının önemini ve kazanma arzularını basınla paylaştı.

Maç Öncesi Son Hazırlıklar

Takım, maç öncesi son taktik antrenmanlarını tamamladı. Sahada yapacakları her hamle, alacakları her karar için hazırlıklı olduklarını belirten Anadolu FK teknik ekibi, oyuncuların morallerinin yerinde olduğunu ve tüm hazırlıkların maçın önemine uygun şekilde yapıldığını ifade etti.