Antalya'da plaj işletmecisinin bulduğu cüzdan içerisinden 1 milyon liralık çek çıktı. İşletme sahibi sosyal medya üzerinden yaptığı duyuruyla cüzdanı sahibine ulaştırdı.

Sahilde servet buldu: Sahibine teslim etti!

Antalya da plaj işleten bir adam, sahilde bulduğu ve içerisinde1 milyon lira değerinde iki çek ve nakit para bulunan cüzdanı sosyal medya hesabından yapmış olduğu duyuru sayesinde sahibine ulaştırdı.

Recep Erdoğan isimli şahıs Alanya İncekum plajında işletmecilik yapıyordu, bir vatandaş tarafından bulunarak kendisine teslim edilen cüzdanı sahibine ulaştırmak istedi.

Depremde okulu yıkılan mahalleli yenisinin yapılmasını istiyor Depremde okulu yıkılan mahalleli yenisinin yapılmasını istiyor

Sahilde servet buldu: Sahibine teslim etti!

Kimlik, ehliyet, kredi kartı, sigorta belgeleri ve 1 milyon Türk Lirası değerinde iki çek bulunan cüzdanı sahibine ulaştırmak için bir video hazırladı.

Videoyu görüp plaja gelen cüzdan sahibi Hakan Yiğit, cüzdanın çantasından düşmüş olabileceğini söyledi. Yiğit, cüzdanı bulan vatandaşa ve Recep Erdoğan'a teşekkür ederken, Erdoğan ise eşyalarına dikkat etmesi için Yiğit'e uyarılarda bulundu.