Gaziantep'in Şahinbey ilçesi, dün akşam saatlerinde yürek burkan bir olaya tanık oldu. Karşıdan karşıya geçmeye çalışan 4 yaşındaki Recep Doğruer, bir otomobilin çarpması sonucu ağır yaralandı ve kurtarılamayarak hayatını kaybetti. 

Gaziantep’in Fırat Mahallesi'nde gerçekleşen kaza, bir ailenin en kötü kabusunu gerçeğe dönüştürdü. İddialara göre, Recep, caddeyi karşıdan karşıya geçmeye çalışırken, seyir halinde olan bir otomobilin altında kaldı. Kazanın şiddetiyle metrelerce savrulan küçük çocuk, olay yerine çağrılan sağlık ekiplerinin tüm çabalarına rağmen kurtarılamadı.

Genç Gazete Otomobilin Çarptığı 4 Yaşındaki Çocuk Hayatını Kaybetti (2)

Topluluk Yasa Boğuldu

Recep'in trajik ölümü, Gaziantep'teki Fırat Mahallesi'nde yaşayanları ve olayı duyan herkesi derin bir üzüntüye boğdu. Olay yerine hızla ulaşan polis ve sağlık ekipleri, çevre güvenliğini sağlayarak gerekli incelemelerde bulundu. Küçük Recep'in cenazesi, sabah saatlerinde Gaziantep Adli Tıp Kurumu'ndaki işlemlerin ardından ailesine teslim edildi.

Yolcu otobüsü ile çarpışan Bakanlık mühendisi hayatını kaybetti Yolcu otobüsü ile çarpışan Bakanlık mühendisi hayatını kaybetti

Genç Gazete Otomobilin Çarptığı 4 Yaşındaki Çocuk Hayatını Kaybetti (3)

Editör: Özkan Duran