Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, seçim çalışmaları kapsamında İnegöl'e dördüncü ziyaretini gerçekleştirdi. Mustafa Bozbey'e ziyaretleri esnasında CHP İnegöl İlçe Başkanı Zemci Şahin, İnegöl Belediye Başkan Adayı Ali Doğan, belediye meclis üyeleri adayları ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. Heyet, İnegöl'deki bir dizi ziyaretin ardından DoğuGücü Spor Kulübü'ne de uğradı.

Whatsapp Image 2024 03 29 At 2.17.44 Pm

Ziyaretler kapsamında İnegöl Posoflular Derneği, Akia Otobüs Fabrikası, Kurşunlu Mahallesi, Huzur Mahallesi ve Şehitler Mahallesi'ni ziyaret eden CHP heyeti, bölgenin sorunları ve ihtiyaçları hakkında bilgi aldı. Topluluklarla yapılan görüşmelerde, yerel halkın talep ve beklentileri dinlendi.

DoğuGücü Spor Kulübü'ndeki ziyaret sırasında bir konuşma yapan İnegöl Belediye Başkan Adayı Ali Doğan, amatör spor kulüplerinin gençler için büyük önem taşıdığını vurgulayarak, "Amatör kulüplerimiz gençlerimizin geleceğine doğru yön vermeye vesile olmaktadırlar. Gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için sporun her türlüsünü destekleyeceğiz. Gençlerimizi uyuşturucu batağında kurtarmak bizlerin asli görevi olmalıdır. Bu anlamda spor kulüplerimiz büyük bir misyon üstlenmiş durumdadırlar. Spor kulüplerimizin de sorunları olduğunu biliyorum. Milletim bana yetki vermesi durumunda amatör spor kulüplerini her anlamda destekleyeceğim. Onlara düzenli kaynaklar sağlayan organizasyonlar yapacağım. Ayrıca projelerimiz arasında var olan, İnegölspor’a düzenli kaynak sağlayacak altında işyerlerinin de olduğu kompleks inşa edeceğiz" dedi.

Whatsapp Image 2024 03 29 At 2.17.48 Pm

Ali Doğan'ın vurguladığı gibi, ziyaretler ve yapılacak projeler, CHP'nin sosyal belediyecilik anlayışının bir parçası olarak geleceğe yönelik planlarının önemli bir göstergesi. Bu ziyaretlerle birlikte CHP, yerel seçimler öncesinde İnegöl'deki varlığını güçlendirme ve bölge halkının ihtiyaçlarına duyarlı çözümler geliştirme niyetini göstermiş oldu.

Mazbatalarını alan başkanlar, Vali Mahmut Demirtaş'ı ziyaret etti Mazbatalarını alan başkanlar, Vali Mahmut Demirtaş'ı ziyaret etti

Mustafa Bozbey ve ekibinin İnegöl ziyareti, bölgedeki sosyal ve ekonomik gelişmeye yönelik taahhütlerini bir kez daha vurgulayarak, yerel seçimlerde CHP'nin politikalarını ve projelerini yerel halka aktarma fırsatı buldu.

Whatsapp Image 2024 03 29 At 2.17.49 Pm

Kaynak: Şaban Kılıçcı