Kestel Belediyesi tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı sebebiyle düzenlenen etkinlikte ünlü sanatçı İlyas Yalçıntaş sahne aldı. Meydan Kestel’de düzenlenen konsere yaklaşık 20 bin kişi katıldı. Sevilen sanatçı İlyas Yalçıntaş sahneye ‘İçimdeki Duman’ şarkısıyla çıktı.

AW019739_06

Alanı dolduran binlerce vatandaş, Yalçıntaş’ın şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etti. Yalçıntaş, zaman zaman zafer şarkılarıyla da dinleyicileri coşturdu. Onuncu yıl marşının yükseldiği meydanda, vatandaşlar ellerindeki türk bayraklarıyla şarkıcıya eşlik etti.

AW019739_04

Yaklaşık 2 saat sahnede kalan İlyas Yalçıntaş, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Kestel Belediyesi Başkanı Önder Tanır, sanatçı İlyas Yalçıntaş’a konserin bitmesiyle çiçek hediye etti. Başkan Tanır, ‘’30 Ağustos zaferinin 101. yılını kutlamanın onuru ve şerifini hep birlikte yaşıyoruz. Biliyoruz ki bu zafer, 100’lerce yıl kutlanmaya değer. Bu geceyi de güzel sesi ve şarkılarıyla taçlandıran İlyas Yalçıntaş’ı tebrik ediyorum. Alanı dolduran siz gençlere, Kestellilere, Bursalılara teşekkürlerimi sunuyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramı’mız kutlu olsun’’ dedi.

AW019739_03

Uluslararası Leylek Festivali: Karacabey'de Rengarenk Bir Sonbahar! Uluslararası Leylek Festivali: Karacabey'de Rengarenk Bir Sonbahar!

BURSA HABERLERİ