Kurtuluşspor'un 50. yılına özel olarak İnegöl Kent Müzesi'nde 18 Mayıs tarihinde açılan “Yarım Asırlık Şanlı Mücadele Kurtuluşspor” sergisini, İnegöl Kaymakamı Eren Arslan ve Belediye Başkanı Alper Taban birlikte ziyaret etti.

Kaymakam Eren Arslan Ve Başkan Alper Taban Kurtuluşspor Sergisini Ziyaret Etti Gencgazete

Kaymakam Eren Arslan, sergide yaptığı konuşmada katkıları için eğitimci ve antrenör Özden Suvat başta olmak üzere kulübe teşekkür etti.

Sergi, İnegöl halkı ve sporseverler tarafından büyük ilgi gördü. Kurtuluşspor'un 50 yıllık şanlı mücadelesini anlatan bu sergi, kulübün tarihine ışık tutarak gelecek nesillere ilham vermeyi amaçlıyor. İnegöl Kent Müzesi'nde düzenlenen bu özel sergi, ziyaretçilere Kurtuluşspor'un geçmişine dair önemli bir yolculuk sunuyor.

İnegöllü ilahiyatçı Prof. Dr. Mustafa Dönmez’i tanıyor musunuz? İnegöllü ilahiyatçı Prof. Dr. Mustafa Dönmez’i tanıyor musunuz?

Kaymakam Eren Arslan Ve Başkan Alper Taban Kurtuluşspor Sergisini Ziyaret Etti1 Gencgazete

Kaymakam Eren Arslan ve Belediye Başkanı Alper Taban'ın sergiyi ziyareti, kulübe ve sergiye verilen değerin bir göstergesi olarak değerlendirildi. Sergi, Kurtuluşspor'un 50 yıllık başarılarının kutlanması ve anılması adına önemli bir etkinlik olarak öne çıktı.

Kaymakam Eren Arslan Ve Başkan Alper Taban Kurtuluşspor Sergisini Ziyaret Etti3 Gencgazete

Kaynak: HABER MERKEZİ