Kulüp başkanı Abdul Ergün yaptığı açıklamada, "2 sene önce çok güzel ve kaliteli bir yönetim ile bu göreve talip olduk. Amacımız şampiyon olup BAL ligine çıkmaktı. 2 senede Play OFF’larda BAL liginin kapısından döndük. Kulübümüzde mali disiplinin yanında lokalimizde de yaptığımız yeniliklerle kalıcı eserler bıraktık. Bu 2 senelik süreçte futbol camiasında Karadeniz Güvenspor’un adını her yerde gururla duyurduk. Artık yeni arkadaşlara bayrağı devretmenin zamanı geldi. Yönetim kurulumuz ile aldığımız karar sonrası kongremiz 7 Temmuz Pazar günü gerçekleşecektir. Konu hakkında detaylı bilgiler kulübümüzün sosyal medya hesabından duyurulacaktır. Görev süremizde yönetim kurulu üyelerimize, camiamıza, her daim desteklerini esirgemeyen sponsorlarımıza teşekkür ederiz," dedi.

Karadeniz Güvenspor’un yeni başkanını seçeceği kongre 7 Temmuz Pazar günü gerçekleşecek. Kongre ile ilgili detaylar kulübün sosyal medya hesaplarından duyurulacak.

İnegöl’de Adnan Menderes Bulvarı'nda Cip ile Motosiklet Çarpıştı: Motosiklet Sürücüsü Ağır Yaralandı İnegöl’de Adnan Menderes Bulvarı'nda Cip ile Motosiklet Çarpıştı: Motosiklet Sürücüsü Ağır Yaralandı

Kaynak: Haber Merkezi