İnegölspor Başkanı Osman Sevim, kulübe sezon başında verilmesi taahhüt edilen desteklerin henüz sağlanmadığını ifade etti. Sevim, yaptığı açıklamada, kişisel olarak kulübe milyonlarca lira maddi katkı sağladığını, ancak belediye başkanı ve Ticaret Odası başkanı tarafından verilen destek sözlerinin tutulmadığını belirtti.

Sevim, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “İnegölspor'a kendi cebimden milyonlarca lira harcadım. Belediye Başkanından, Ticaret Odası Başkanından söz verdikleri desteği göremedim. İnegölspor isminin başında İnegöl Mobilyası olsun diyorlar ama ortada destek yok. En büyük desteği ben verdiğim için kendi firmamın ismini koyarım. Yönetim kurulu olarak bunun kararını alırız”dedi. 

Alanyurt Yeni Mahalle'de Meydana Gelen Trafik Kazasında 5 Kişi Yaralandı Alanyurt Yeni Mahalle'de Meydana Gelen Trafik Kazasında 5 Kişi Yaralandı

Bahaddin Güneş maaşını alamadığı gerekçesi ile İnegölspor'u şikayet etmişti. Güneş, yakın zamanda İnegölspor Teknik Direktör'lüğü görevinden de istifa ederek ayrıldı.

Kaynak: İhsan Kuran