Cemil Çakır: İnegöl'ün Gururu, Dünya Karate Sahnesinin Yıldızı Cemil Çakır: İnegöl'ün Gururu, Dünya Karate Sahnesinin Yıldızı

İnegöl, 26 Ekim 2023 Perşembe günü, beş değerli bireyini kaybetti. Topluluğun yaşadığı bu kayıplar, her bir ferdi derinden etkiliyor.

Bu haberde, vefat edenlerin isimlerine, cenaze törenlerinin detaylarına ve toplumun bu kayıplar karşısında gösterdiği dayanışmaya yakından bakacağız.

5BBb

Vefat Edenler ve Cenaze Törenleri

Yaşamdan Vedalar: Kaybettiklerimiz

Bugün vefat eden İnegöllüler, çeşitli yaş gruplarından ve hayat hikayelerinden geliyor. İşte vefat edenlerin isimleri ve cenaze bilgileri:

  • GÜNER SEYMEN, 77, İnegöl Yenişehir, İsmail Seymen'in oğlu
  • OSMAN ATLI, 85, İnegöl, Hüseyin Atlı'nın oğlu - Halhalca Mahallesi Camii'nde ikindi namazı sonrası defnedildi
  • MEHMET EMİN BAHADIR, 88, İnegöl, Mehmet Bahadır'ın oğlu - Alanyurt Köyü'nde öğlen namazı sonrası defnedildi
  • ASİYE DEMİRCİ, 50, İznik, Süleyman Demirci'nin kızı
  • GÜLŞADE SÜNGÜ, 79, İnegöl, Halil Süngü'nün kızı - Kurşunlu Mahallesi Belediye Camii'nde öğlen namazı sonrası defnedildi

i26

Cenaze Törenlerinin Topluluk Üzerindeki Etkisi

Cenaze törenleri, bir yandan hüzün ve kayıp duyguları taşırken, diğer yandan topluluk üyeleri arasında birlik ve dayanışmayı pekiştiriyor. 

İnegöl Belediyesi'nin Cenaze Hizmetleri

İnegöl Belediyesi, cenaze hizmetlerinde vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. İhtiyaç duyulan tüm bilgiler ve destek için belediyenin cenaze hizmetleri birimi ile iletişime geçilebilir.

NOT: İnegöl’de tüm cenaze hizmetleri için; İnegöl Belediyesi Cenaze Hizmetleri, Telefon: 188 ve 7159412’yi arayabilirsiniz.

5CCc

Her vefat, sadece bir ailenin değil, tüm bir topluluğun kaybıdır. İnegöl, bugün kaybettiği insanları sonsuz yolculuklarına uğurlarken, birlik ve dayanışma içinde hüzün ve umudu bir arada yaşamaya devam ediyor.