İnegöl ve Yenişehir doğalgaz hattını devralan Torunlar Enerji (T-GAZ), yeni dönem için aboneleri yakından ilgilendiren bir açıklama yaptı. İnegöl'de gaz dağıtım işlemlerini devralan ve 1 Haziran'dan itibaren İnegöl'e hizmet verecek olan T-GAZ, abonelere kaliteli hizmet sunmayı hedefliyor.

T-GAZ'dan Açıklama

T-GAZ Doğalgaz Dağıtım A.Ş.'den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"EPDK tarafından, tüketici hizmetlerindeki aksaklıklar ve BOTAŞ’a olan borçların ödenmemesi nedeniyle ihale yoluyla satışa çıkarılan İnegöl ve Yenişehir doğalgaz dağıtım şebekesini Torunlar Enerji’nin devralmış olduğunu duyurmaktan gurur duyuyoruz. Torunlar Enerji olarak kurduğumuz T-GAZ Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. ile; Başkengaz’ın Başkentimiz Ankara’ya doğal gaz hizmeti vermenin deneyimi ve hizmet kalitesini, 1 Haziran 2024 tarihinden itibaren İnegöl ve Yenişehir’e de taşıyarak güvenli, konforlu ve kesintisiz hizmet sunacak olmanın heyecanı içerisindeyiz. T-GAZ ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızı siz değerli hemşerilerimizin güvenliği ve konforu için en yüksek standartlarda hizmet sunarak, hayatınızı kolaylaştırmak ve yaşam kalitenizi artırmak için buradayız. Hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi ve destek için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Yeni dönemde hep birlikte daha güvenli ve konforlu bir yaşam için sabırsızlanıyoruz. Sevgi ve saygılarımızla, T-GAZ Doğal Gaz Dağıtım A.Ş."

İletişim Bilgileri

1 Haziran 2024 tarihinden itibaren hizmet verecek olan T-GAZ'ın iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir:

İnegöl ve Yenişehir halkı, T-GAZ ile yeni bir döneme adım atarken, doğalgaz hizmetlerinde yüksek standartlarda güvenli ve konforlu bir hizmet bekliyor.

Kaynak: Haber Merkezi