Fiba CP’nin yatırımcısı ve yöneticisi olduğu, çocukları ve aileleri her ay yeni etkinlik ve kampanyalarla buluşturan İnegöl AVM; Temmuz ayına da dopdolu bir takvimle girdi. Hem çocuklar hem de yetişkinler için unutulmaz etkinliklerle dolu bir program sunan İnegöl AVM, ziyaretçilerine yaz mevsiminin enerjisini ve coşkusunu yaşatmayı hedefliyor. Atölyelerden lisanslı çocuk etkinliklerine, kitap fuarından uçurtma yapımına kadar geniş bir yelpazede düzenlenen etkinlikler, yaratıcılığı teşvik eden ve eğlenceli aktiviteler yer alıyor.

Temmuz ayının ilk haftasında, 6 Temmuz’da düzenlenecek Saksı Boyama Atölyesi ile başlayacak olan etkinlikler, 7 Temmuz’da Plaj Çantası Boyama Atölyesi ile devam edecek. Katılımcılar, bu atölyelerde yaratıcılıklarını konuşturarak kendi sanat eserlerini oluşturabilecekler. 12 Temmuz’da ise Yelpaze Süsleme Atölyesi, yazın sıcak günlerinde serinlemek isteyenler için keyifli bir fırsat sunacak.

1720001577 Maceraci Yuzgecler Afis 70X100Cm Gencgazete

Çocukların aileleriyle katılabileceği Uçurtma Atölyesi ise, 13 Temmuz’da gerçekleştirilecek. Rengarenk uçurtmalar yaparak gökyüzünü şenlendirmek isteyenler için harika bir etkinlik olan bu atölye, eğlenceli ve yaratıcı bir deneyim sunacak. Temmuz ayının ilerleyen günlerinde ise Maceracı Yüzgeçler Lisanslı Çocuk Etkinliği, 19-20 Temmuz tarihlerinde her gün üç seans olarak düzenlenecek. Çocuklar, favori karakterleriyle buluşarak macera ve eğlence dolu anlar yaşayacaklar.

5 Temmuz ile 5 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek Kitap Fuarı da, kitapseverler için kaçırılmayacak bir fırsat. Çeşitli yayınevlerinden kitaplar, imza günleri ve yazar söyleşileri ile dolu geçecek ay boyunca, ziyaretçiler hem kitaplara doyacak hem de kültürel etkinliklerin tadını çıkaracak.

Temmuz ayı etkinlikleri

  • 6 Temmuz - Saksı Boyama Atölyesi-(16.00-19.00)

  • 7 Temmuz - Plaj Çantası Boyama Atölyesi-(16.00-19.00)

  • 12 Temmuz - Yelpaze Süsleme Atölyesi-(16.00-19.00)

  • 13 Temmuz - Uçurtma Atölyesi-(16.00-19.00)

  • 19-20 Temmuz 2024 - Maceracı Yüzgeçler  Lisanslı Çocuk Etkinliği (16.00-18.00 ve 20.00 saatlerinde 3 seans olacak)

  • 5 Temmuz - 5 Ağustos tarihleri arasında Kitap Fuarı

1720001568 I M G 20240703 W A0018 Gencgazete

Fiba Commercial Properties Hakkında

FİBA Grubu şirketi olan Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties; 1998 yılından bu yana Türkiye’nin pek çok şehrinde ve yurt dışında; Çin, Romanya ve Moldova’da ticari gayrimenkul alanında projeler yürütüyor. Ticari gayrimenkullerin verimliliği ve performansını artırma hedefiyle alışveriş merkezi, ofis, rezidans ve sinema yatırımları yapan Fiba Commercial Properties, mevcut projelerine iş geliştirme, mimari tasarım ve inşaat yönetimi, kiralama, proje ve varlık yönetimi, entegre tesis yönetimi, AVM yönetimi ve pazarlama alanlarında da hizmet veriyor.

Kaynak: BÜLTEN