30 dilek 30 niyet

24 Şubat 2020 / Pazartesi 16:56:47 | GÜNCEL |

İnegöl Kent Konseyi İyilik Hareketi Çalışma Grubu ve Cumhuriyet İlkokulu Müdürlüğü’nce ortaklaşa; 30 dilek 30 niyet projesi gerçekleştirildi. Proje kapsamında okuldan belirlenen öğrencilerin dilekleri, iyilik hareketi grubu tarafınca İnegöl’ün yardım severleri tarafından karşılanması sağlandı.

ÖĞRENCİLERİN DİLEKLERİ GERÇEKLEŞTİ

Öğrencilerin dileklerini gerçekleştirmeye yönelik temin edilen hediyeler okulda düzenlenen bir programla öğrencilere dağıtıldı. Hediyeler içerisinde krampon, futbol topu, kumandalı araba, monopoli, kaykay gibi değişik oyuncaklar yer aldı.

ÖRNEK BİR İYİLİK HAREKETİ DOĞDU

Dağıtım programında söz alan Okul Müdürü Ahmet Demir, bu proje için okulumuzu seçen iyilik hareketi grubu başkan ve üyelerine çok teşekkür ettiğini ve bir bakıma toplum hizmeti çalışması olan bu etkinlikle yüzleri gülen öğrenciler adına kendilerine minnettar olduğunu söyledi.

MİNİK YÜREKELRE DOKUNDULAR

İyilik Hareketi grubu başkanı Hatice Alkan, İnegöl içerisinde birçok hayır işleri için çaba sarf ettiklerini ancak minik yüreklere dokunan bu faaliyetten kendilerinin de ziyadesiyle memnun olduklarını söyledi.

Kent konseyi başkanı Halil İbrahim Zengin öğrencilerin hayallerinin gerçekleştirilmesi amacıyla düzenlenen bu projenin amacına ulaşmasını görmekten çok büyük mutluluk duyduğunu emeği geçen herkese teşekkür ettiğini söyledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Doğru, okullarda bu tür çalışmaların olduğunu görmekten mutluluk duyduğunu, bu öğrencilerin ömürleri boyunca bu etkinliği hatırlayacağı ve kendilerin de ilerde bir iyilik hareketi gönüllüsü olacağını söyledi.

HAYIRSEVER ZENGİNİYİZ

Belediye Başkan Yardımcısı Durmuş Aydın, İnegöl’deki hayır sever insanların sayısının çok olduğunu bu tür hayır çalışmalarının İnegöl’de destek bulduğunu, bu faaliyetten dolayı da hem İyilik hareketi grubuna hem de Cumhuriyet İlkokulu Müdürlüğüne teşekkür ettiğini söyledi.

Program sonunda hediyelerini alan çocuklar yardımseverlerle kucaklaştı ve teşekkürlerini ilettiler.

  Sıradaki Haber: Prefabrik Yapılar Ne Amaçla Kullanılır?
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)
NÖBETÇİ ECZANE
Nöbet Saati: 17:00-01:00
BİRCAN
Telefon:
Nöbet Saati: 17:00-08:30
SAĞLIK
Telefon:
Nöbet Saati: 17:00-01:00
TÜRKER
Telefon: