Baldızı tarafından av tüfeğiyle vuruldu Baldızı tarafından av tüfeğiyle vuruldu

Sosyal medya dünyasında büyük bir takipçi kitlesine sahip olan ve kara para aklama iddialarıyla gündemden düşmeyen Dilan Polat'ın kayınvalidesi, yaşananlar karşısında öfkesini dile getirdi. Gözaltı süreci ve aile içindeki gerilim, magazin dünyasında geniş yankı buldu.


Kayınvalidenin İsyanı

Sağlık Kontrolü Sırasında Duygularını Gizleyemedi

Gözaltı sürecinde sağlık kontrolleri için hastaneye getirilen Engin ve Dilan Polat çiftine destek olmak üzere hastaneye gelen Şükran Polat, basın mensuplarının sorularına sert bir şekilde yanıt verdi. Basın mensuplarının ısrarlı soruları karşısında sinirini gizleyemeyen Şükran Polat, "Çok sinirliyim, başka bir şey söylemek istemiyorum" ifadesiyle tepkisini ortaya koydu.

Gözaltı ve Sorgulama Süreci

Dilan ve Engin Polat çiftinin yanı sıra gözaltına alınan 24 şüpheliden 18'inin emniyetteki işlemleri tamamlandı. İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nde yapılan sorgulamalar sonucunda çift ve diğer şüpheliler, sorgularının tamamlanması ardından adliyeye sevk edildi.


Olayın Kameralara Yansıyan Anları Engin Polat'ın annesi Şükran Polat'ın, medya mensuplarına verdiği tepki, kameralar tarafından kaydedildi. Bu görüntüler, sosyal medya fenomeninin yaşadığı hukuki sürecin yanı sıra aile dinamiklerine de ışık tutan bir gelişme olarak değerlendirildi.