Gümüşlük Mahallesi 5224 Sokak’ta yaşamını sürdüren ve psikolojik sorunları olduğu öğrenilen F.A.I. (40) adlı vatandaş, iddiaya göre akşam saatlerinde evini ateşe verdi. Ardından evinin bahçesine çıkarak bölgede bulunan başkasına ait bir motosiklete zarar verdi ve evinin bahçe kısmını da yakmaya çalıştı.

Mgümüşlük Mahallesi 5224 Sokak’ta Yaşamını Sürdüren Ve Psikolojik Sorunları Olduğu Öğrenilen F.a.i. (40) Adlı Vatandaş, Iddiaya Göre Akşam Saatlerinde Evini Ateşe Verdi. Ardından Evinin Bahçesine Çıkarak Bölgede Bulunan B
Ev kısa sürede alevlere teslim olurken, olay yerine Muğla Büyükşehir Belediyesi Bodrum İtfaiye Grup Amirliği, sağlık ve jandarma ekibi sevk edildi.
Evini yakan vatandaş, ekiplerin geldiğini görünce kendisini bahçedeki 25 metre derinliğindeki kuyuya attı. İtfaiye ekipleri bir taraftan yangını söndürürken, bir taraftan da kendini kuyuya atan vatandaşı kurtarmak için büyük çaba harcadı. Ekiplerin çabası ile yangın söndürüldü ve soğutma çalışması yapıldı.

Mgümüşlük Mahallesi 5224 Sokak’ta Yaşamını Sürdüren Ve Psikolojik Sorunları Olduğu Öğrenilen F.a.i. (40) Adlı Vatandaş, Iddiaya Göre Akşam Saatlerinde Evini Ateşe Verdi. Ardından Evinin Bahçesine Çıkarak Bölgede Buluna
Kuyudaki yaralı vatandaş, itfaiye ve Muğla 911 Arama Kurtarma ekipleri tarafından kurtarıldı. Başından ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralı olduğu öğrenilen şahıs, sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldı.

Kaynak: İHA