Kartal’da kontrolden çıkan araç bariyerlere ve park halindeki taksiye çarptı: 4 yaralı Kartal’da kontrolden çıkan araç bariyerlere ve park halindeki taksiye çarptı: 4 yaralı

Sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezi sahibi Ece Ronay'ın Bağdat Caddesi'ndeki iş yerine akşam saatlerinde haciz işlemi yapıldı. İş yerinden alınan eşyalar kamyonetlere yüklenerek götürüldü.

Ece Ronay hakkında eski eşi Mehmet Bilir'in Pendik ve Kocaeli'ndeki iş yerlerinin kurşunlanmasıyla ilgili soruşturma başlatılmıştı. Soruşturma kapsamında, şüphelilerin tespit edilmesinin ardından 15 Aralık'ta Ece Ronay'ın evine baskın düzenlendi. Eş zamanlı olarak yapılan baskınlarda Ronay ile birlikte beş şüpheli daha yakalandı. Emniyetteki işlemlerinin ardından Anadolu Adliyesi'ne sevk edilen altı şüpheliden üç şüpheli tutuklanırken, Ece Ronay'ın aralarında bulunduğu üç şüpheli de adli kontrol ile serbest bırakılmıştı.

EŞYALAR KAMYONETLERLE GÖTÜRÜLDÜ

ece-ronayin-bagdat-caddesindeki-guzellik-merkezine-haciz-9229-dhaphoto8.jpg

Sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezi sahibi Ece Ronay'ın Bağdat Caddesi'ndeki iş yerine dün akşam saatlerinde icra ve polis ekipleri geldi. İş yerindeki tüm eşyalar ve malzemeler haciz edilerek kamyonetlere yüklendi.

Editör: Fırat Çelik