Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İnegöl ilçe yönetimi, hafta sonu beş köyü ziyaret etti. 

İnegöllü Çini Ustası Adil Can Güven Çin Televizyonunda sanatına hayran bıraktı İnegöllü Çini Ustası Adil Can Güven Çin Televizyonunda sanatına hayran bıraktı

Ziyaretler hakkında açıklamada bulunan İlçe Başkanı Zemci Şahin, parti çalışmalarının seçim dönemleriyle sınırlı kalmadığını, sürekli bir halkla iç içe olma politikası izlediklerini vurguladı. Şahin, "31 Mart Yerel Seçimlerinde büyük bir seçim çalışması yaptık. Seçim sonrasında aynı yoğunlukta çalışmalarımız ve ziyaretlerimiz devam ediyor. Gitmediğimiz köy, gitmediğimiz mahalle kalmayacak şekilde her yere yetişmeye çalışıyoruz. Bugün 5 köyümüzden davet vardı ve hepsine gittik. Sungurpaşa köyünde Sungurpaşa’yı anma etkinliğine, Haşanpaşa Köyünde Haşandaşa Köyü Derneği’nin açılışına, Konurlar ve Yeniyörük Köylerinde dede pilavına Edebey Köyü’nde de Hıdırellez etkinliğine katıldık. Her köye herkese eşit, adil ve tarafsız bir yaklaşım sergileyeceğiz. Eşit ve tarafsız olacağımız konusunda kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

Whatsapp Image 2024 05 06 At 11.26.09 (1)

CHP heyeti ayrıca, aynı gün Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal'ın da katılımıyla, belediye meclis üyesi Burhan Serbest'in yeğeninin düğün törenine de katıldı. Şahin, "Sadece seçim sürecinde değil her zaman halkımızın yanında olmak istiyoruz. Bütün davetlere icap ederek onlara yakın olduğumuzu hissettirmek istiyoruz. Bundan böyle de her gün seçim varmış gibi parti çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Mayıs ayının 3 de de genişletilmiş üye toplantımızı yaptık. Üyelerimizin sesine kulak verdik. Üyelerimizle, yönetim kurulu üyelerimizle birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımıza devam edeceğiz" ifadelerini kullanarak parti içi birlikteliğe ve aktif üye katılımına vurgu yaptı.

Whatsapp Image 2024 05 06 At 11.26.09 (2)

Kaynak: Haber Merkezi