Kazada 2 Kişi Hastanelik Oldu

Olay Yerinden İlk Bilgiler

bursa kaza 05 (2)

Kaza Nasıl Meydana Geldi?

Osmangazi ilçesinin huzurlu sabahı, bir otomobilin kontrolden çıkıp Bursaray bariyerlerine çarpmasıyla sarsıldı. Mustafa G. yönetimindeki 10 ADF 524 plakalı araç, nedensiz bir şekilde yoldan çıkarak demiryolu bariyerlerini aştı. Çarpışmanın şiddetiyle savrulan araçta bulunan Mustafa G. ve Samet S. feci şekilde sıkıştı.

bursa kaza 05 (4)

Kurtarma Operasyonu

Kazanın hemen ardından çevredekilerin hızlıca ihbarda bulunması üzerine, birçok 112 Acil Sağlık ekibi, itfaiye ve polis ekibi olay yerine sevk edildi. Trafik ekipleri, kazanın oluşturduğu uzun araç kuyrukları ile mücadele ederken, itfaiye ekipleri sıkışan yaralıları kurtarmak için zamanla yarıştı.

bursa kaza 05 (5)

Yaralıların Durumu ve Trafikteki Son Durum

Yaralılar olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı. Sağlık durumları hakkında henüz net bilgi verilmese de, yaralıların hızla hastaneye ulaştırılmış olmaları umut verici bir detay olarak öne çıkıyor. Kaza nedeniyle Bursa trafiğinde uzun kuyruklar oluştu, ancak polis ekiplerinin aldığı güvenlik önlemleri ile trafik akışı kademeli olarak normale döndü.

bursa kaza 05 (6)

Kazazedelerin enkaz altından çıkarılma anları, görgü tanıkları ve olay yerindeki acil servis ekipleri tarafından büyük bir dikkat ve özenle gerçekleştirildi.

bursa kaza 05 (7)

Soruşturma Devam Ediyor

Polis, kazanın nasıl meydana geldiğine dair soruşturma başlattı. Olayın teknik bir arıza mı yoksa insan hatası mı sonucu gerçekleştiği, kaza yerindeki incelemelerin ve tanık ifadelerinin ardından belirlenecek.

Minik Melek'ten Alinur Aktaş'a Duygusal Çağrı: "Seni Çok Özledim" Minik Melek'ten Alinur Aktaş'a Duygusal Çağrı: "Seni Çok Özledim"

bursa kaza 05 (1)