Ö.K. ve B.K. adlı şüpheliler, enişteleri Osman Beyazıt'ı tabancayla öldürüp, babası Ahmet Beyazıt'ı ağır bir şekilde yaraladılar. Olayın ardından kaçan şüpheliler, polis tarafından yakalanarak gözaltına alındılar.

Kız Kardeşlerine Boşanma Davası Açan Eniştelerine Kanlı Saldırı

Ağrı'nın Murat Mahallesi'nde korkunç bir olay yaşandı. Ö.K. ve B.K. adlı şüpheliler, kız kardeşlerine boşanma davası açan enişteleri Osman Beyazıt'ı hedef aldılar. Önce bir traktörle ailenin içinde bulunduğu araca çarpıp, daha sonra tabancayla saldırdılar.

Ölümle Sonuçlanan Saldırı

Saldırı sonucunda Osman Beyazıt ağır yaralanarak hayatını kaybetti. Babası Ahmet Beyazıt ise ciddi bir şekilde yaralandı ve acil olarak hastaneye kaldırıldı. Durumu ağır olan Ahmet Beyazıt için tıbbi müdahaleler devam ediyor.

Şüpheliler Yakalandı

Saldırının ardından kaçan Ö.K. ve B.K., polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındılar. Şüphelilerin emniyetteki sorgusu sürüyor.

Eski eşini öldürüp kayıplara karışmıştı, operasyonla yakalandı Eski eşini öldürüp kayıplara karışmıştı, operasyonla yakalandı

Bu dehşet verici olayın ardından soruşturma devam ederken, ailenin yaşadığı acı ve dehşetin boyutları kamuoyunu derinden etkiledi.