Dehşetin Detayları Ortaya Çıkıyor

7 aylık hamile eşi Hediye Koyuncu'yu (28) bıçaklayarak öldürdükten sonra otomobilini uçuruma sürerek intihar kalkışan Salim Koyuncu tedavisinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

İlk Kıvılcım

Kadirli ilçesindeki evlerinde başlayan ve kanlı bir sona ulaşan tartışma, Salim Koyuncu'nun henüz belirlenemeyen bir sebeple eşi Hediye Koyuncu ile tartışmaya başlamasıyla körüklendi.

Osmaniye'de kovalama sonucu durdurulan 2 otomobilden uyuşturucu çıktı Osmaniye'de kovalama sonucu durdurulan 2 otomobilden uyuşturucu çıktı

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Salim Koyuncu, eşini bıçakladıktan sonra aracıyla Şehit Orhan Gök Mahallesi Mezretli köyü mevkiine giderek aracını uçuruma sürerek intihara kalkıştı.

Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen 112 ekipleri tarafından otomobilden yaralı olarak çıkarılan Salim Koyuncu, hastaneye kaldırıldı.

Kadin Cinayeti 31 (3)

Travmanın Ardından Tutuklama

Salim Koyuncu'nun tedavisinin tamamlanmasının ardından, ifadesi alındı ve nöbetçi mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Bu karar, toplumda hangi tepkileri uyandırdı?

Olay, 29 Aralık'ta Kadirli ilçesine bağlı Cengiz Topel Mahallesi 981. sokakta meydana geldi. Salim Koyuncu, henüz belirlenemeyen bir sebeple eşi Hediye Koyuncu ile tartışmaya başladı. Tartışma cinayete ve intihar girişimine yol açtı.

Kadin Cinayeti 31 (1)

Editör: AYHAN BAYRAKTAR