İşte 10 Şubat 2024 Cumartesi günü için Türkiye'nin önde gelen televizyon kanallarının yayın akışlarından detaylı bir inceleme:

TRT 1 YAYIN AKIŞI

  • 06:10 - İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı
  • 06:20 - Beni Böyle Sev
  • 09:00 - Kod Adı Kırlangıç
  • 10:10 - Hayallerinin Peşinde
  • 11:40 - Bir Sevdadır
  • 17:50 - Turgay Başyayla İle Lezzetli Tavsiye
  • 19:00 - Ana Haber
  • 20:00 - Gönül Dağı
  • 00:10 - Pelin Çift İle Gündem Ötesi
  • 01:50 - Bir Sevdadır
  • 04:00 - Hayallerinin Peşinde
  • 05:00 - Son Toplayıcılar
  • 05:30 - Kapanış

ATV YAYIN AKIŞI

  • 07:30 - ATV’de Hafta Sonu
  • 10:00 - Safir
  • 13:10 - Ateş Kuşları
  • 16:10 - Aldatmak
  • 19:00 - ATV Ana Haber
  • 20:00 - Kardeşlerim
  • 00:20 - Uzaydan Gelen Fırtına (Yabancı Sinema)
  • 02:30 - Ben Bu Cihana Sığmazam
  • 05:30 - Yeter

STAR TV YAYIN AKIŞI

  • 07:00 - Yerli Dizi Tekrarı
  • 08:30 - Dr. Özgür Koldaş ile Sağlık Gündemi
  • 09:30 - Ayrıcalıklı Rotalar
  • 10:30 - Yerli Dizi Tekrarı
  • 12:00 - Yerli Dizi Tekrarı
  • 16:00 - Yerli Dizi Tekrarı
  • 18:15 - Star Haber
  • 19:00 - Çok Güzel Hareketler 2
  • 20:00 - Yerli Dizi Tekrarı
  • 22:30 - Yerli Dizi Tekrarı
  • 00:30 - Yerli Dizi Tekrarı
  • 03:00 - Abigail: Sınırların Ötesinde (Yabancı Sinema)
  • 05:00 - Söz
  • 06:15 - Ah Nerede? (Yerli Sinema)

KANAL D YAYIN AKIŞI

17 Şubat 2024 TV yayın akışı! Bugün hangi diziler var? 17 Şubat 2024 TV yayın akışı! Bugün hangi diziler var?
  • 07:00 - Yabancı Damat
  • 08:30 - Konuştukça
  • 09:45 - Magazin D Cumartesi
  • 13:00 - Arda'nın Mutfağı
  • 14:00 - Arka Sokaklar
  • 16:15 - İnci Taneleri
  • 18:30 - Kanal D Haber Hafta Sonu
  • 20:00 - Üç Kız Kardeş
  • 22:30 - Meteor Kıyamaeti (Yabancı Sinema)
  • 01:15 - Meteor Kıyameti (Yabancı Sinema)
  • 02:45 - Poyraz Karayel
  • 05:15 - Müzik Arası

SHOW TV YAYIN AKIŞI

  • 08:00 - Evlidir Ne Yapsa Yeridir (Yerli Sinema)
  • 10:00 - Cumartesi Sürprizi
  • 13:00 - Şaşkın Damat (Yerli Sinema)
  • 15:15 - Sandık Kokusu
  • 18:25 - Hafta Sonu Ana Haber
  • 20:00 - Güldür Güldür Show
  • 23:45 - Kızılcık Şerbeti
  • 03:00 - Sandık Kokusu
  • 05:30 - Yeni Gelin

FOX TV YAYIN AKIŞI

  • 07:30 - Fatih Savaş İle Sabah Sohbetleri
  • 08:30 - Çalar Saat Hafta Sonu
  • 11:15 - Ekonomi Arası
  • 11:20 - Memet Özer İle Mutfakta
  • 12:15 - Kamera Arkası
  • 13:00 - Kopuk
  • 14:30 - Gaddar
  • 15:45 - Kızıl Goncalar
  • 19:00 - Gülbin Tosun Fox Ana Haber Hafta Sonu
  • 20:00 - Kopuk
  • 23:15 - Kirli Sepeti
  • 02:00 - Kızıl Goncalar
  • 04:45 - Adım Farah
  • 06:15 - Ruhun Duymaz

TV8 YAYIN AKIŞI

  • 06:00 - Tuzak
  • 07:45 - Süper Bir Takım
  • 08:00 - Türkiye’nin Doktorları
  • 09:00 - Bir Yemek Olsan
  • 10:00 - Gazete Magazin
  • 14:15 - Cevap Ver Türkiye
  • 16:30 - Çarkıfelek
  • 20:00 - Survivor All Star 2024
  • 00:15 - Survivor Ekstra
  • 01:30 - Gazete Magazin
  • 05:00 - Tuzak

Bu yayın akışları, kanalların belirttiği planlara dayanmaktadır ve değişikliklere tabi olabilir. Televizyon kanallarının resmi siteleri veya güncel TV rehberleri, en güncel ve doğru bilgilere ulaşmanız için en iyi kaynaklardır.

Editör: İHSAN KURAN