Togg kiralaması için daha çok düğün, nişan, asker eğlencesi, dizi ve filmler için talep geliyor.

Kiralayanlar günlük 8-10 bin lira ücret isterken "Çok talep geliyor. Fiyatımız 10 bin lira, ancak aylık kiralamalarda biraz indirim yapıyoruz. Şimdi bir dizi için aylık anlaşma imzaladık. Günlük 7 bin liradan verdik" diyor.Türkiyenin ilk yerli ve milli elektrikli otomobili Togg otomobil piyasasına hızlı giriş yapmıştı. Nisan ayında başlayan teslimatlar bugün itibariyle 2 bini geçti. Yıl sonunda ise bu rakamın kamu dahil 28 bine ulaşması hedefleniyor.

Togg, hem tasarımı hem teknolojik özellikleri hem de ilk yerli ve milli elektrikli otomobil oluşu ile vatandaşlardan tam not aldı. Yolda görüp fotoğraf çekenlerden tutun trafik ışıklarında önünü kesenlere kadar toplumun her kesiminden büyük ilgi topladı.

Araç Satışlarına Kredi Ayarı Geldi! Son Durum Ne? Araç Satışlarına Kredi Ayarı Geldi! Son Durum Ne?

Togg'a gösterilen bu fazla ilgi bazı fırsatçıları harekete geçirmişti. Ticaret Bakanlığının yayınladığı bir otomobilin sıfır fiyatı ikinci el satış fiyatını geçemez kararına uymayan birçok Togg kullanıcısına cezai yaptırımlar uygulandı.


 

KİRALIK TOGG YASAL MI?
 

Ancak kiralama tarafında böyle bir şart yok. Bu da para kazanmak isteyenlere büyük kazanç fırsatı sunuyor. İstanbul, İzmir, Antalya ve Kocaelindeki Togg sahipleri kiralık araç hizmeti veriyor. Daha çok düğün, nişan, asker eğlencesi, dizi ve filmler için talep geliyor.

Kiralayanlar günlük 8-10 bin lira ücret isterken "Çok talep geliyor. Fiyatımız 10 bin lira, ancak aylık kiralamalarda biraz indirim yapıyoruz. Şimdi bir dizi için aylık anlaşma imzaladık. Günlük 7 bin liradan verdik" diyor.