İnegöl Belediyesi, 2023 yılı Emlak, Çevre Temizlik ve İlan Reklam vergilerinin ikinci taksit ödemelerine ilişkin bir açıklama yayınladı. Açıklamada, Belediyenin önemli gelir kaynaklarından olan; emlak vergisi, çevre temizlik vergisi ve ilan reklam vergisi 2. taksitlerinin ödeme süresinin 30 Kasım Perşembe günü sona ereceği belirtilerek mükelleflerin bu konuda gerekli hassasiyeti göstermeleri istendi.

ÖDEMELERİ SON GÜNE BIRAKMAYIN

Belediye hizmetlerinin aksamadan yerine getirilmesi, ödeme mükellefiyetleri olan vatandaşların yükümlülüklerini zamanında, tam ve eksiksiz yerine getirmeleriyle mümkün olacağı belirtilen açıklamada, vatandaşlara yoğunluk yaşanmaması adına sona güne bırakmadan vergilerini ödemeleri tavsiyesinde bulunuldu.

ONLİNE ÖDEME KOLAYLIĞI

Öte yandan, vergi ödemeleri veznelerden yapılabildiği gibi online ödeme yöntemiyle de yapılabiliyor. İnegöl Belediyesi’nin dijitalleşme ve Akıllı Belediyecilik çalışmaları kapsamında oluşturulan altyapı sayesinde vatandaşların Belediyeye gelmeden ve işlemlerini mesai saatine bağlı kalmadan 7/24 güvenli bir şeklide https://ebelediye.inegol.bel.tr/Giris/Index/?returnURL=/Borc/Index üzerinden E-Belediye uygulamasını kullanarak ya da e-devlet üzerinden gerçekleştirebilecekleri de ifade edildi.

Ümitalan'da Kaza Yapan Genç Motosiklet Sürücüsü Hastaneye Kaldırıldı Ümitalan'da Kaza Yapan Genç Motosiklet Sürücüsü Hastaneye Kaldırıldı