T3 Vakfı, "Özdemir Bayraktar Milli Teknoloji Burs Programı" kapsamında 5 bin öğrenciye burs imkanı sunacak. Program, 4 farklı destek programı ile ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerine eğitim desteği sağlayacak.

İnegöl'den Üsküp'e Uzanan İyilik Köprüsü | ÖZEL HABER İnegöl'den Üsküp'e Uzanan İyilik Köprüsü | ÖZEL HABER

Türkiye Teknoloji Takımı (T3) Vakfı, "Özdemir Bayraktar Milli Teknoloji Burs Programı" ile 5 bin öğrenciye burs verme hedefiyle yola çıkıyor. Bu program, gençlerin teknoloji geliştirme süreçlerine katılmasını teşvik ediyor ve "Milli Teknoloji Hamlesi"ne destek oluyor.

Türkiye Teknoloji Takımı T3 Vakfı Bursu - ERASMUSGRAM

4 Farklı Destek Programı ile Gençlere Fırsatlar Sunuluyor

Yükselen Yıldız Burs Programı

TEKNOFEST ve diğer projelerde yer alma fırsatı sunan bu program, 100 öğrenciye 10 ay boyunca aylık 3 bin TL burs sağlayacak.

Eğitmen-Mentor Burs Programı

Eğitmenlik yapma ve mentorluk yapma imkanı sunan bu program, öğrencilerin yetkinliklerini geliştirmelerine katkı sağlayacak.

Eğitim Desteği Burs Programı

3 bin 880 öğrenciye 10 ay boyunca aylık 2 bin TL burs desteği veren bu program, öğrencilere eğitim desteği sunacak.

Sen Geleceksin Diye Burs Programı

300 lisans öğrencisine 10 ay boyunca aylık 2 bin 500 TL burs imkanı sağlayacak bu program, gençlerin vakıf projelerine katkı sağlamalarına olanak tanıyacak.

Özdemir Bayraktar Milli Teknoloji Burs Programı'na başvurular 1 Kasım'a kadar devam edecek. 

Editör: Fırat Çelik