Gökhan Güleç ve Betül Türkyılmaz’ın Düğününde Beşiktaş Camiası Buluştu

Beşiktaş’ın golcü futbolcusu Gökhan Güleç, Cuma akşamı Betül Türkyılmaz ile dünya evine girdi. Orhan İnegöl Köftecisi’ndeki düğüne Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Murat Aksu, yönetici Süleyman Eren, Beşiktaşlı futbolcular İbrahim Toraman, Koray, Mehmet Sedef ve yeni transfer Serdar Kurtuluş ile Ümit Milli Takım Sorumlu Teknik Direktörü Reha Kapsal da katıldı.

Genc Gazete Spor Camiası Besiktas Inegollu Futbolcu Gokhan Gulec (4)

Düğüne Spor Camiasından Yoğun İlgi

Düğünde Betül ve Gökhan Güleç’in nikah şahitliklerini Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Hikmet Şahin, Murat Aksu, Süleyman Eren ve İbrahim Toraman yaptı. İnegöl Belediye Başkanı ve aynı zamanda İnegölspor Kulübü Onursal Başkanı Alinur Aktaş’ın kıydığı nikahta genç çift bol bol dans etti.

Genc Gazete Spor Camiası Besiktas Inegollu Futbolcu Gokhan Gulec (1)

Önemli simalar düğünde

Murat Aksu, geline bir altın bilezik takarken, spor camiasının önde gelen isimleri düğünde hazır bulundu. Çok sayıda kişinin katıldığı düğün töreninde İnegöl ve Bursa’nın yanı sıra başka illerden gelen tanınmış simalar da yer aldı.

Genc Gazete Spor Camiası Besiktas Inegollu Futbolcu Gokhan Gulec (3)

Ömür boyu mutluluklar!

Genç çift, törenlerine katılan davetlilerin masalarını tek tek gezerek teşekkür etti. Düğün boyunca neşeli anlar yaşandı ve davetliler eğlenceli bir gece geçirdi.

Biz de Gençgazete ailesi olarak Güleç çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Betül ve Gökhan Güleç’in düğün töreni, Beşiktaş camiası ve spor dünyasının önemli isimlerini bir araya getirdi. Düğün, samimi ve coşkulu bir atmosferde gerçekleşti. Güleç çifti, davetlilere gösterdikleri ilgi ve misafirperverlikle büyük beğeni topladı.

Genc Gazete Spor Camiası Besiktas Inegollu Futbolcu Gokhan Gulec (2)

ARŞİVDEN HABER: 12 Haziran 2006

Kaynak: Genç Gazete arşiv